Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali bilogorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali bilogorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 165>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 22:34
Bromi ima zlatne ruke i zlatnog retrivera!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 22:37
Prekrasne cvijećke. Lijepo sam prošetala, sve temeljito pregledala, sjela da se odmorim na terasu i uživalaClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 00:16
Ovo je bila baš ugodna cvjetna šetnja......prvo onaj orn......nešto, pa iznenađenje - sjeme ceropegie, pa adeniumići, clivia, a onda preprekrasne afričke ljubičice. Znaš li uopće koliko boja ih imaš? smile39
Joj ruselia, kako sam bila ponosna na svoju po ljetu, ali crna je skroz na skroz Dead.
Moja ceropegia potjerala 2 male grančice, baš sam sretnasmile213.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 12:34
Bromi, imala sam osjećaj da si stavila nove slike, i nisam se prevarila.
 
Vidim da se već pričalo o lantani, i dobila sam odgovore, ali me interesira nešto drugo: šta ti je ova lantana cijelu zimu u grijanoj sobi?
 
A calatea kažeš jako jednostavna za uzgoj? A meni nikako ne ide.
 
Ova tvoja je prekrasna... 
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 13:36
Lalalala smile213još malo pa ću ovaj raj gledati uživo! A kažu da najljepše cvjeta ukradeno cvijeće, pa dok bromi bude kuhala kavu....WinkEmbarrassed
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 19:57
Za bromi i njeno cvijeće, a posebno za lantanusmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 22:07
Bromi legendo sve je rečeno mila smile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 07:32
Lantana (biljkica) je prava frajerica, duguljasta!! A i ruselija mi već sada divno izgleda!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 15:34
drage moje svima jedan sunčani pozdrav...nadam se da nas više neće snaći snježna mečava i da možemo poćeti uživati u proljeću smile161  sijanju, sađenju...smile79

Proljeće ovu lantanu sam ostavila namjerno da vidim gdje će im bolje odgovarati jer ih imam prvi puta....i ova jedina ima lišće i cvijeta dok na ostalima nema lišća i izgledaju suho..ali ne bojim se za njih po savjetu naše Lantane..one bi trebale imati period mirovanja...ovo je bio samo eksperiment
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 15:41
Pa draga moja i ja sam eksperimentirala.
Kada sam vidjela da tvoja cvjeta, otišla sam u podrum i donijela jednu teglu na terasu, sada je čekam da vidim da li će slučajno prije potjerati ili će ipak biti kao i ostale...
 
 
I imam pitanje: na 54 stranici imaš crveni hibiskus dupli. Da li je kućni ili???... Budući da vidim da kod tebe cvjeta sve, nisam više sigurna koji je ovaj.  Prekrasan je!!!
 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 15:51
poljeće- da to je sobni hibiskus i upravo ima pup, sutra će biti rascvijetan pa ga ponovo stavim....zapelcan je prošlo ljeto i brzo raste kao i svi pelcani za razliku od kupovnih kojima treba dugo da krenu jer su tretirani hormonom za spori rast


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 15:59
najprije da se pohvalim da sam nakon dugo traženja dobila bijeli afrički ljiljan od moje drage prijateljice flavie smile79i ne samo to  bilo je tu još puno lukovica ljiljana, liatrisa, crocosmia,sprekelija








Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 16:01
sin me je iznenadio sa ovom ružom


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 16:06
ovo je sobna lipa...koja mi je prekrasna ali sa njom imam velik problem ...puna je bijelih mušica, prskam je svaka tri dana i nikako ih se riješiti ima li tko savijet ili ću je nažalost morati baciti Unhappy da ne zarazi ostalo cvijeće....






Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 16:13
počele su cvijetati prve proljetnice

















a gdje sam ja tu je i Cezar


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 16:43
Noviteti su predivni, bijeli agapantus bit će izgleda u svakom vrtu, baš super.
Bravo za ostale biljke, kao i za tvog sina, zna on što mama hoće.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 16:54
smile227-Ma svaka čast -lijepi noviteti -a nove cvijetnice prekrsne
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 17:22
Bravo Bromi prekrasne nove slikice! Baš su me razveselili tvoji ljubičasti šafrani, valjda će i moji ovih dana. Nova ruža je krasna i nadam se da će lijepo cvasti i fino mirisati! Cezarić je faca ko i uvijek, ne bi on na novi asfalt, bolje mu je na mekanoj travici ležati . Big%20smileWink
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 08:35
Dok gazda Cezar drži sve pod kontrolom jasno da da sve cvijeće tako lijepo napreduje. Draga Bromić, lijepi pozdrav
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 08:46
Ima neka tajna veza, tajna veza za sve nas.....Ti i flavia ste posebnom niti vezane.
 
A za onu lipu...ja sam imala također te bijele mušice na kalanhoi i prskala sam ih vodom u koju sam stavila deterdžent za suđe. Moje su nestale.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 165>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.