Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2015 u 11:18
Pisalo mi je na sjemanu gojka rajsko drvo ali lici mi na astilbu...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2015 u 12:07
Prekrašno smile60
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2015 u 20:56
ovaj je doista poseban


p'a nekoliko pogleda























[IMG]http://i62.tinypic.com/28as4n6.jpg[/IMG]

[IMG]http://i58.tinypic.com/34eb7kn.jpg[/IMG]




divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2015 u 10:24
brzo se rasirio i predivan je..





divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2015 u 23:23
Meni je jako krasan tvoj vrt, i ovaj aranžmančić je krasan ,posebice ovaj stolisnik Hug
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2015 u 07:07
e draga moja ti si dokaz da su čuda moguća jer si od svog vrta doslovno iz ništa stvorila toliko puno gotovo nemoguće svaka čast budi i dalje takva jer i ti si čudo od žene
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2015 u 10:28
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Meni je jako krasan tvoj vrt, i ovaj aranžmančić je krasan ,posebice ovaj stolisnik Hug
je stolisnik je divan,visok i velik...mislila sam necu ga u vazu ali da mi cvijeta sam ga pokidala...bas mi bude zao ubrati i donjeti u kucu nekako kao da im je mjesto vani u zemlji...smile99
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2015 u 10:31
Originalno poslano od člana kamenjarka1 kamenjarka1 napisao:

e draga moja ti si dokaz da su čuda moguća jer si od svog vrta doslovno iz ništa stvorila toliko puno gotovo nemoguće svaka čast budi i dalje takva jer i ti si čudo od žene
cudo od zene su napravile divne zene sa foruma,kad sam se pridruzila samo su paketi stizali..tada nisam nikoga znala ali nesebicnost nasih forumasa je ogromna..da nije te nase zajednicke ljubavi prema cvijecu nebi bilo ni mog danas lijepog vrta...a svako malo si ja nadjem neku greškicu pa cekam jesen da popravim dogodine bi trebalo biti jos ljepse...smile73
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2015 u 12:14
malo danasnjih ljepota



divno je biti nekome nesto....
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2015 u 12:30
nemam rijeci Jospia,predivno pogotovo velika fizostegija
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2015 u 13:01
rozna





čićak je ogroman

tu je i trešnjica..



tritoma me iznenadila..


margarete


slak kardinal...prekrasan je


pijetlova krijesta



divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2015 u 13:15
Jeste dea doista je bas bas poseban..a tek mu je prva godina sto ce tek nagodinu da bude kad se rasiri i jos bolje zakorjeni...ima svega a nekako me monarda i ona najvise raduju...margareta je predivna ima je na nekoliko mjesta i bas je posebna...hvala ti sto si mi dosla u posjetu...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2015 u 15:31
Prekrasan vrt Josipa, svaka sličica ljepša od prethodne
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2015 u 16:49
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Prekrasan vrt Josipa, svaka sličica ljepša od prethodne
   jeste da sad se pokazuju prave cari cvijeca a jedva cekam astere da zablistaju,jer samo nekoliko znam koji su a ostalo ce biti iznenadjenje...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2015 u 07:31
josipa potvrđujem nesebičnost i lipotu forumaša ali da tebe nema  i tvoje ljubavi prema cvijeću nebi to tako blistalo
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2015 u 10:01
haha baš si me nasmijala svojim komentarom za astere, zaražena si do kraja, sve u svoje vrijeme, sad uživaj u trenutnim cvjetićima
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2015 u 12:56

Šetam i uživam. Stolisnici su prekrasni, posebno žuti. Molim te što je ovo ?
A gdje nam je Snupić ?


"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2015 u 17:48
Krasno je, vrt se lijepo napredovao, divno je vidjeti kako se naočigled popunjava smile64
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2015 u 18:01
Originalno poslano od člana kamenjarka1 kamenjarka1 napisao:

josipa potvrđujem nesebičnost i lipotu forumaša ali da tebe nema  i tvoje ljubavi prema cvijeću nebi to tako blistalo
ijmas pravo,da nisu nesebicno slale pakete ali i da se nisam brinula za njih nebi bilo ovako....kako je nekad samo tesko prekopati...ajme...zato cesto kazem da cvijece svojom ljepotom nesebicno dariva....uzvraca ljubav....smile95
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2015 u 18:09
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

haha baš si me nasmijala svojim komentarom za astere, zaražena si do kraja, sve u svoje vrijeme, sad uživaj u trenutnim cvjetićima
jesam i to jako,nestrpljiva ajme...kao mala beba...evo jedne slicice gdje je 4 astera a samo za jedan znam da bi trebao biti visoki plavi,taj smo nasli lane u sumici kod nas kad smo isli po zemlju...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.