Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:32


Uploaded with ImageShack.us

Anđeoske trube, nježno roze, šteta što je tako zahladilo pa se nemože dulje uživati u prekrasnom mirisu, ali skoknut će one meni u teglu pa sa njima u zimski vrt, e tu će se uživati u mirisu, dobro, bit će natrpano  ali to im je jedina šansa da budu samnom, ili podrum a to ne volim
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:33


Uploaded with ImageShack.us

Prekrasna ruža, ciglasta, jako mirisna, ne pamtim imena ruža ali za mene je sekina, prošle godine tj ovog proljeća trebala je orezat do zemlje, smrzla sirotica, ali ove se godine jako trudi, za mene!!

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:35


Uploaded with ImageShack.us

Iako cvjeta samo žednjak (ime mu uopšte ne pristaje, liči na oazu zelenila), crveni mini rododendrom u desnom donjem kutu jako se razbucao ove godine iako je bilo malo cvjetića ali dogovorili se mi, bit će druge godine, hostice bujaju, ovo im vrijeme jako odgovara, a izbjegli smo ove godine najezdu smeđih puževa, a astibice skupljaju snagu za nove pobjede, ipak su one najupečatljivije u ovom dijelu vrta

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:36


Uploaded with ImageShack.us

MALECKA AUKUBA, koju sam donijela iz Zadra prije tri godine kao malecku grančicu, dakle netreba se bojati ako koju biljku preselite iz njezinog prirodnog ukruženja, barem se ja ne bojim, raste mi sve što poželim, dobro mimoza je ipak mimoza, ali prilagodit ću ja nju, doduše na zimski vrt ali glavno da je tu

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:38


U
ploaded with ImageShack.us

iako anemona i bergenija plijene više pažnje na prvi pogled na ovoj slici glavna je magnolija grandiflora, stara je 5 godina, jako sporo raste, ove godine imala samo dva cvijeta, ali zamirisala je cijelu moju Karolinu, koji profinjeni miris, to se nemože opisati
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:39


Uploaded with ImageShack.us

Iako je jesen stigla u naš kraj, još dosta biljčica cvjeta

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:40


Uploaded with ImageShack.us

Hibiskus je cijelu godinu mirovao, a sada odlučio procvjetati

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:42


Uploaded with ImageShack.us

dio biljčica koje su samnom doputovale iz Istre, 3 smokvice, ružmarin, par dobro ne par nego 3 para božikovine, 2 šparoge,  par autentićnih primjeraka naše makije, ali meni krasno izgleda, jedan suhi korijen i mrvica od kamenja koje sam donjela

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:43


Uploaded with ImageShack.us

ovo izgleda kao da je ljeto, gredica širine pola metra ograničena asfaltom i susjedovom ogradom ali cvijet do cvijeta

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 12:56
Lijeposmile71,mislim da ću te ipak nekaj žicati
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 13:23
Hej Freeland..... odmaram oči na tvojim slikama, u tvom vrtu ima puno zelene boje, tako je i kod mene pa mi je time i draže šetati tvoji vrtom...Hug
Simpa je pričica iz KBC Rijeka i palme bebači su sigurno dobro zbrinuti Thumbs%20Up.
"Golubicu" si dobro dopopravila, ima dobar kljun Wink ne moraš mjenjati kamenčić.....
Imaš krasnu brezu Thumbs%20Up, i ja imam dvije ogromne ispred kuće.... sad imamo posla sa metenjem dvorišta jer stalno ispadaju sitne sjemenjke iz malih resica pa mi je stalno puno dvorište....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 14:10
HAJ Korjenko, korjenčići stigli, posađeni-paženi-maženi, predivne anemonice, držim fige da Serenadica procvjeta, znaš da sličicu stavljam 100 posto, jako su dobro podnijele transport, mekano omotane i navlažene, kao da nisu putovale, hvala na prekrasnim školjkicama!!!

Ja sa svojom brezicom nemam ama baš nikakvih problema, posađena je dalje  od kuće, okolo je travnjak pa sa resicama nemam problema a lišće sjeverac odnese, ostane tek toliko da malo zažuti travnjak, ako i to.

smile73   za sada za paketić!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 15:00
I ja uživam u slikama, ma morat ću uzeti Malog kaktusića i k tebi doći u jesenju "berbu" cvijeća Wink
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 15:16

Dođite čim prije da preduhitrite škare, najozbiljnije, trebam to jako prorijeditim sve se razbucalo u širinu i visinu, a ujesen i tako škare prorade!!

A treba i uhvatiti malo jesenjeg sunca, prije nego ga ove naše odvuku na more, onda smo gotove, kamenje dovozimo ali sunce ode!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 15:32


Uploaded with ImageShack.us

Lila dalija, dosta kasno sam ih posadila pa su jako niske ali prošle godine bile su visole preko 1,60
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 15:35


Uploaded with ImageShack.us

bananica,prezimi u zimskom vrtu, ali zato cijele godine uživa vani
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 15:38


Uploaded with ImageShack.us

u nečijem vrtu sam vidjela ovu biljčicu ali nije mi sjelo ime, tako da je za mene to opet jedna lilika
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 15:41


Uploaded with ImageShack.us

bakus, šimšir ili po domaće pušpan, star nekih 15 godina ali prije nekoliko godina sam ga počela oblikovati u nešto što samo ja znam kako treba izgledati
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 15:44


Uploaded with ImageShack.us

Ošišana lavanda, jako mi je žao što je nisam slikala kada je bila u cvatu, sada mogu slikati samo bukete u vazi

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 15:46


Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.