Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vodenika - lat. Impatiens
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vodenika - lat. Impatiens

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 18>
Korisnik
Poruka
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 21:58
Ja sam vodenike sijala i nikle su,a onda najednom nestale i ja kupila na placu po 4 kn nekoliko komada i super sam zadovoljna,a osmile47ne na mojoj terasi imaju svoje određeno mjesto i toliko koliko mi treba neću se gnjaviti sa sijanjem jer poslije i onako još niknu one samonikle od lani iz sjemena po teglama,a njih onda sadim u cvjetnjak.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 13:56
moje uopće posijane nisu nikle Disapprove
kupit cu jos jednu kesicu, a ako ne upali, traziti sadnice Confused
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 22:50
Morana,niš nemoj sijati kupi po 4 kn sadnice i gotovo,one će Ti odma cvjetati,a ove kaj buš sad posijala pitaj Boga kad će nići ako i niknu jer prodaju i staro sjeme,a cvjetat će ti pred jesen i kaj je onda to samo gnjavaža.Ja svake godine uzmem na placu one kaj mi se sviđaju ,a 3 su mi ove zime prezimile i super cvjetaju i ja sam jako sretna i zadovoljna,jer ja si to ovako proračunam.AKO NETKO NA KUTJU CIGARETA DNEVNO POTROŠI RECIMO 20 KN ZAŠTO SI JA KOJA NE PUŠIM NE BI ZA TE NOVCE NPR.KUPILA BILJČICE I TAKO SI UVJEK NEŠTO KUPIM.Zsmile163nači ja za 20 kn kupim 5 vodenika koje mi odmah cvjetaju i kaj je to skupo,bome nije.
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 00:50
mda, al ne znam gdje ima sadnice uopće kupiti u Splitu... ako i ima negdje kupiti sadnice, uvijek sve uobičajeno nešto... uh uh, počelo me sve frustrirati Stern%20Smile
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 00:32
Morana ima na placu sigurno,malo prošvrljaj.smile114
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 00:32
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 00:42
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 00:43
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 10:44
nasla sam u pe..cu po 3,5kn sadnica Smile
~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 00:07
Eto vidiš Morana, a ove moje kaj sam slikala ja sam kupila pred 20 dana,ovi datumi na fotiću su zanemarivi nisam ga podešavala,stalno imam sa njim neke cirkuse,među ostalim bilježi datume kak mu se prohtije,ali bitno da slika,pa mu je sve oprošteno.
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 13:51
moje su daleko manje bujne, ali valjda se budu proširile, danas je svaka pokazala po cvjetić Smile
~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 20:36
Ja sam ih danas posadila nekoliko.Sutra ću ih uslikati.
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 22:47
Curke,vodenike kad krenu rastu naočigled,za koji dan imat ćete punu teglu cvjetova.smile170
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 15:18

Jučer postala vlasnica 2 vodenika,danas sam ih posadila u vrt,

ako mi budu lijepe kao Vaše,nitko sretniji.
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 22:29
Belina,bit će samo ih nemojte imati na jakom suncu ,moje su na sjeveroistočnoj strani i kad je jaka vručina malo se oklape,a veći dio dana su u sjeni i onda naj lijepše cvjetaju.Svaki dan ih po velikoj vrućini obavezno malko zalijte ,ali ne jako jer oće se podsmile120furiti od vrućine i trunuti kad su oblačni dani ako ih previše zalijete,inače su alfa i omega među cvjećem.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 14:11
Hvala ti SILVESTRA,
 
ja ih posadila,zahvaljujući velikom cedru,sada su u hladu.Smile
Na vrh
Gordana102 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 06 Studeni 2010
Lokacija: Slatina
Status: Offline
Bodovi: 244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gordana102 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 17:52
Ako nekog zanima u Osj. na tržnici puzajuća vodenka žute boje s crvenom sredinom ja kupila prije neki tjedan dana.
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 15:24
Gordana slikaj je ,takvu nisam vidjela.smile94
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2011 u 13:40
obožavam vodenike, odsad je to moje najdraže cvijeće  LOL
tu i tamo ih malo zalijem tekućim gnjojivom za cvjetajuće biljke, a MBS niti to i cvjetaju ko lude...

Samo mi jos nije jasno gdje je to sjeme... Unhappy
Čekala sam da se cvjetovi osuše, ali onda nije ništa prsnulo? Jel to ima ikakve veze sa tim što je ono središte bilo zeleno, a ne boje cvijeta? Skontala sam da promjenu boju kad se opraše? LOL


~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2011 u 18:31
Vodenika....smile177
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,238 sekundi.