Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj stan u cvjetnom odijelu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj stan u cvjetnom odijelu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 16>
Korisnik
Poruka
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 00:32
A,Primavera fakat ono,ne da ću se uobraziti  nego ću pošiziti.Takvi komplimenti od tebe...i to baš sada kada sam nekako usamljeno lutala po forumu,jer subota je noć ne spavanja dok čekam da mi se sin vrati iz"života"Noćas je s društvom u Opatiji i nabrinut ću se dok ne začujem ključ u bravi.Inače ovj dio  dana moj je najmiliji.Mir i tišina.Ona prva rečenica malo neozbilnja ,nadam se da nećeš zamijeriti podsjeća me na moje zgb prijatelje i volim je upotrebljavatiSmile 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 19:53
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 19:58
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 20:03
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 20:07
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 20:12
Evo malo proljetnog i blagdanskog ozracja od mene
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 20:16
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 21:31
Ormarići su lijepi ali mene privlači ovo tvoje"blagdansko ozračje"-jako,jako dobro si to napravila,bravo majstorice!
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 22:30
Kraj ovoliko prekrasnih i maštovito urađenih radova ja sam uspjela vidjeti i stalažu pokraj ormarića!Da poludiš.....e pa sviđa mi se sve i na njoj...smile96
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 22:37
Predivno! Savršeno, jednostavno ne mogu opisati tu lipotu!
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 00:14
Andora ,sva si mi nekako vražja,pa čovjek ne bi od tebe mogao posakrivati niti nekavu bezazlenu paučinu kako imaš dobro oko.Smile
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 00:31
Slavice,zahvaljujući ovom forumu i mene je ponijelo proljetno i blagdansko ozračje,pa sam se usudila ponuditi svoju proljetnu instalaciju.U zadnje mi je vrijeme totalna fora da spajam nespojive boje,a imperativ mi je što kičastije....Individualnost prije svega....Wink
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 03:54
Meni su ove zadnje dvije slike, ovo proljetno ozračje baš po mom guštu-kutija, boca, korice rokovnika (ili knjige?)...odlično napravljeno, a vidim i da je, kako to kažemo, scenografija, savršena...svijećnjak, jaja, jastuci...zaista si se potrudila.    Sad sam se sjetila da sam ti hvalila stolić s tulipanima-ispada da samo tulipane vidim, al to je slučajnost. Svidila se meni jako i ona tvoja "muška instalacija", iako nije tvoj uobičajeni stil, al meni je po ukusu.Što se tiče izvedbe, tu nema dvojbe-majstorska je kod svih tvojih radova od prvog do zadnjeg, a kad su motivi u pitanju ja "padnem" baš na ono što ti ne svrstavaš u svoj uobičajeni stil. Svi imamo svoj ukus i stil-kako si i sama rekla: induvidualnost prije svega.
To je dobro, jer bi nam u suprotnom sve galerije bile jednake, zar ne?!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 13:38
maredelmare,dragi su mi ovi  tvoji komentari ,argumentirani,opširno obrazloženi,gušt mi ih je čitati,vidimo se na tvojim stranicama.Hvala na komplimentima baš mi godeSmile
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 19:57
Ima u Zg u Vlaškoj neki dućan u kojem se prodaje dekupažiran namještaj, reklamiran i hvaljen, ali ja ne bih iz njega ništa uzela, a kamoli kupila.
Trebaju vidjeti tvoje radove, pa će vidjeti šta je umjetnost!!!
 
Imaš izniman osjećaj za boje, kompoziciju i dizajn.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 00:13
Pozdrav Mima,klanjam se,fantazija u Rijeckom toplom domu.Dame prije mene potrosise sve komplimente i za sada samo najljepsi pozdrav od mene.
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 09:40
Elza buba čula sam da postoje neki dućani u zgb,ali ja nika ko da tamo stignem,a voljela bi .Super mi je tvoj komplimentSmile


Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 09:43
Kika 56,oni ormarići su po želji napravljeni ,za prijateljicu od kćerke i to sve po njenoj želji,a zelena instalacija ide u kćerkin ured,gdje dolaze mnoge stranke ,pa neka se reklamiram.Wink.badave.
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 10:32
Zelene instalacija ti je prepredivna. Poslije takve reklame kod kćeri nečeš znati šta prije od posla. Preporučam se da malo i meni udjeliš . Zajedničkim snagama smo jače, zar ne?Wink
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 10:49
Mi ,riječanke (uz malu pomoć iz metropole),u stanju smo čuda napraviti.Svaka za sebe je  full svoja .Malo nas je .......ali.....smile213
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.