Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Radovi- dori-st
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Radovi- dori-st

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
Korisnik
Poruka
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 14:40
Vidim da i ti renoviraš po kući,odlično ti ide,boce su fenomenalne!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 18:40
bočice za ulje su predivne a ni ostalo ne zaostaje
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 18:48
Hvala ti dori-st što si posjetila moju galeriju .Slike koje su u toj galeriji su sve na svili , to je zapravo akvarel na , ja sve i marame i slike radim na mokroj svili.
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 11:59
Božica, piramida, hana smile78
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 12:04
Originalno poslano od člana nada-m nada-m napisao:

Hvala ti dori-st što si posjetila moju galeriju .Slike koje su u toj galeriji su sve na svili , to je zapravo akvarel na , ja sve i marame i slike radim na mokroj svili.
 
Draga nado, ti slobodno odgovor na pitanje napiši u tvojoj galeriji gdje sam ga i postavila, pročitaćemo mi to tamo, ovako će se zbuniti ostale tete, a ispada da pitanja u tvojoj galeriji ostaju bez odgovora, a nije tako. 
Eto, nisam ja moderator, ali valjda mi neće zamjeriti na ovom mom prijedlogu.
Sad bi ja stavila link na nadinu galeriju ali ne znam da li smije, inače tete to vam je u razne hobije, tu ljepotu stvarno treba vidjeti. 
Hug
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 10:16
boce su sve ljepša jedna od druge... bravo
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 10:49
samo ću reći: inbox
 
LOL
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 12:34
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

boce su sve ljepša jedna od druge... bravo
 
Hug
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 12:35
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

samo ću reći: inbox
 
LOL
 
Ups, ispraznila........
 
Pošto si mi već digla temu radi inboxa, evo neke sličice ću stavit. 
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 12:47
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eto, nadam se da će biti uspješno stavljanje slika, konačno sam napravila prve kutijice i to baš namjenski za poklon, škrinjica je već otišla i moram priznati sa sam zadovoljna, a i onaj kojem je poklonjena. I ove druge dvije već imaju budućeg vlasnika.
 
 
 
 
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 12:49
Uh, koje su ovo slike XXXL, nisam izabrala dobru velilčinu,    smile42neka smanji tko zna.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 13:07
krasne kutijice,baš si si dala truda.Ona prva mi je preslatkasmile71
 
Dakle inbox je prazan.a ja jučer pišem,piše,   
 Veličina je dobra ,ovako sve dobro vidimo smile217 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 13:09
popravljeno Smile
ajde drugi put kad zabrljaš veličinu stavi manje slika Tongue umorila sam se LOL
 
škrinjice su suuuuper...ne znam šta si dosad čekala Clap
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 13:11
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

krasne kutijice,baš si si dala truda.Ona prva mi je preslatkasmile71
 
Dakle inbox je prazan.a ja jučer pišem,piše,   
 Veličina je dobra ,ovako sve dobro vidimo smile217 
 
Eto, smanjila sam ih malo sama.
 
Hvala mare! 
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 13:12
LOLLOLLOLLOL znači obadvije smo ih smanjivale LOL
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 13:12
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

popravljeno Smile
ajde drugi put kad zabrljaš veličinu stavi manje slika Tongue umorila sam se LOL
 
škrinjice su suuuuper...ne znam šta si dosad čekala Clap
 
Ma čekaj.............. ja petljala po photobucketu i mislila kako sam uspila, a ti si ih smanjila???????????? ,
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 13:12

škrinjice su super!!!!!!!!!!!!!smile141

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 13:14
Originalno poslano od člana dori-st dori-st napisao:

Originalno poslano od člana iris iris napisao:

popravljeno Smile
ajde drugi put kad zabrljaš veličinu stavi manje slika Tongue umorila sam se LOL
 
škrinjice su suuuuper...ne znam šta si dosad čekala Clap
 
Ma čekaj.............. ja petljala po photobucketu i mislila kako sam uspila, a ti si ih smanjila???????????? ,
 
možeš ih smanjiti na photobucketu ali onda moraš ponovo ubaciti linkove sa smanjenim slikama Smile
to da znaš za drugi put Wink
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 13:17
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

popravljeno Smile
ajde drugi put kad zabrljaš veličinu stavi manje slika Tongue umorila sam se LOL
 
škrinjice su suuuuper...ne znam šta si dosad čekala Clap
 
 
A kad ja volim sve slike uvalit u jednu poruku.
 
Hug
 
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 14:50
Bravo Dori, bravo. Radovi su savršeni. Najviše si me oduševila podlogama i kombiniranjem motiva u njih, Bravo darling St
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,168 sekundi.