Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Milijun zvončića - Million bells
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Milijun zvončića - Million bells

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 13>
Korisnik
Poruka
orhideja4 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Svibanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orhideja4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 21:53
WOW

Predivno!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tina1411 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tina1411 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 21:56
Hvala,znači netreba im trgati vrhiće?
Na vrh
orhideja4 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Svibanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orhideja4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 22:02
Originalno poslano od člana tina1411 tina1411 napisao:

Hvala,znači netreba im trgati vrhiće?





Ma kakvi, pusti ti njih neka se sami šire i cvjetaju, ati uživaj u njima. Predivni su ti. Kombinacija boja je odlična
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 22:39
evo i mojh.ljubičasti su jako dobri.crveni su nešto slabiji
 
Na vrh
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2012 u 22:42
jel se one brzo sire kao i surfinije? Kada su posadene?
Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2012 u 16:21
Lijepi su vam bellsi cure, poppy tvoji su prekrasni!
Moji su nekako stali s rastom, ali cvjetaju kao ludi. Jedino ne rastu nekom brzinom, mislim da su ih one uši malo "unazadile"
Na vrh
tina1411 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tina1411 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2012 u 21:05
HvalaBig%20smileBig%20smile
Na vrh
Maggie View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 243
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maggie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 09:50
Moji su dosta stradali pod ovom kišom (zagreb). nadam se da će se brzo oporaviti.
Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 11:42
Lijepi su vam bellsi cure
Moji su skroz propali, uši su ih valjda pojele, ne mogu ih istrijebiti. Sad sam ih skroz "pošišala", ako se uspiju oporaviti dobro, ako ne, kupiti ću druge. Žao mi je, njima sam se posebno veselila
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 15:02
Posadila sam pet bellisa i lijepo cvjetaju. Jučer sam primjetila da jedan nešto nije dobro, djelovao kao da je ostao bez vode. Ja ga zalila ali ništa. Pored njega su dvije potunie koje su sasvim ok. Danas je skoro potpuno uveo. Mislila sam da ga možda onaj vjetar slomio pri korjenu, ali nije. sad strahujem i za druge, a što bude bude, nadajmo se da će biti sve dobro.
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
tina1411 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tina1411 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 18:36
Molim pomoć primjetila sam uši na svojim belsićima što i kako špricati??Unhappy


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 19:32
mospilan je najbolji z sve uši
Na vrh
jadran81 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadran81 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 10:32
i na mojima su se pojavile.Angry.. a s njima u tegli bacopa i tamjan i na njima ih nema.. pošpricala sam ih sa neopitroidom al mi se čini da nikakve koristi od toga... još su tu... jedino ak nisu  pokrepale al su još na biljci... nemam pojma...
Na vrh
gentian(a) View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gentian(a) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 14:25
Stvarno ne znam otkud vam informacija da je neopitroid za lisne uši???
Već sam polako nervozan kad me ljudi za to pitaju........

Za lisne uši koristite sljedeća sredstva: Actara, Calypso ili Mospilan kako je već aralija rekla!

Neopitroid služi za uništavanje mrava, muha, žohara, buha i sličnih čuda......
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 16:57
Hvala gentian(a), ali da budem iskrena već godinama na vrlo uspješan način uništavam lisne uši neopitroidom. Možda to nisu bile lisne uši. Sitne, žućkaste bubice, skoro zalijepljene za list. Upravo su mi se pojavile na rododendronu, a ja nikako da odem u biljnu ljekarnu po "nešto", da nisi napisao kupila bih neopitroid, jer mi ga nestalo.
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
jadran81 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadran81 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 09:25
Originalno poslano od člana gentian(a) gentian(a) napisao:

Stvarno ne znam otkud vam informacija da je neopitroid za lisne uši???
Već sam polako nervozan kad me ljudi za to pitaju........
 
kako volim ove nervozne pa to je milina... pozzz...
..upotrijebila sam ono što sam imala doma trenutno... i da..... nema ih više..
Na vrh
morena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2012 u 08:08
I ja ponekad koristim neopitrid i pomogne......
Josipovac,Osijek
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 21:16
evo i mojih ovogodišnjih
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 21:30
nažalost više ne mogu postavljat slike
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 23:27
Zašto, problem tehničke naravi ili???
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.