Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 100>
Korisnik
Poruka
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 16:02
Draga pcelice, kutijice su ti fantasticneeeeeeeeeee  smile128smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 19:22
nevjerojatno!
ja ću poluditi kako su prekrasne kutijice, toliko fine i profinjene...
smile211
jednostavno ne mogu sad smisliti nikakvu turbo pohvalu sva sam osupnuta!


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 20:27
drage moje valisa,nada,biljna i šabica puno vam hvala i velika pusa, svakoj po jednasmile79.....vi ste moja inspiracija......
jako sam sretna,napravila sam nešto novo i zadovoljna sam......samo da se posuši da mogu poslikati......svojim novim fotićemsmile164
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 21:30
Novi rad pa još slikan novim fotićem! Da li će zasjeniti ove krasne kutije?
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 21:35
otok Winksmile78
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 22:00
sad sam nestrpljiva, što je to novo i prekrasno izašlo iz marine kuhinje...
ovo zadnje me totalno oborilo s nogu...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 09:48
draga šabica evo ova kutija je nešto novoTongue.....možda neća svima biti po guštu izbor motiva ali ja  jako volim upravo takve stvari.....
rađena je s papirom na poklopcu,preko njega 2k i zlatni porporina prah.....zar nije pedobro ovo raspucavanje?Thumbs%20Up........
donji dio je crni,uz donji rub je jednostavna šablona u bordo-ljubčastoj kombinaciji .........još malo zlatne patine i puno,puno laka,baš onako kako ja volim.....
 
 
 
 
 
 
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 10:39
krasna kutija mare,divan spojklasicnog i modernog a raspucavanje ah...bravo majstorice.smile64
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 10:55
E baš je lijepa, odlične boje
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 13:48
kutija je predobra, baš mi se sviđaju neobične stvari i kombinacije
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 14:59
Kutija je odlična.. ali ove pukotine su stvarno fenomenalne. Čiji je to 2k? Ja uvijek dobijem neke sitne pukotine..stavim slojčinu drugog laka..ali nikako mi ne budu ovakooo velike.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 15:10
sarita,otok,mumica ,lollipop hvala vam drage mojesmile79........to je Idea 2k,kod njega nije bitna debljima stepa 2 i ne mora ga se nanositi u debelom sloju......
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 21:13
kutija je svakako zanimljiva, pomalo moderna, a opet sa starinskim štihom.
odlično raspucavanje i ja volim te velike pukotine, ali izgleda da to ne mogu dobiti s onim što imam...
u svakom slučaju smile55za kutiju, nemam primjedbi.Wink
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 21:39
joj u kojem sam ja zaostatku u šetnji galerijama.... ali svašta sam započela... neke stvari privodim kraju pa se tješim da imam dobar izgovorWink
ali ti zato radiš, radiš, radiš.... nemam ništa posebno za izdvojiti, sve mi je mmmmm .....dobra si Thumbs%20Up....
 
strašno su ti dobre pukotine s ovim Idea 2K. sviđa mi se što su tako pomalo nepravilne. a motiv na kutiji je malo neobičan ali vrlo upečatljiv.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 00:02
Ja još nisam doživila da mi se nije svidio neki tvoj rad-zaista, sasvim iskreno, toga se ne sjećam.
To vrijedi za kutijice prije ove (nekako mi posebno sjela ona Post card ružice kutijica )

a ova zadnja, za koju nisi bila sigurna da će se motiv svima svidit-meni je pogođen motiv, i donji dio kutije, a ovo raspucavanje...ovako nepravilno i tako velike pukotine...što je više gledam, lice mi sve više poprima zelenu boju
Idem, dok nisam pozelenila skroz od zavisti!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 01:25
...MaredelM. mi ukrala misao  ...stvarno još nikada nisam u tvojoj galeriji vidjela nešto prema čemu bih bila ravnodušna ili mi se ne bi sviđalo... kutijice su fantastične, i meni je post card koferčić nekako najslađi, isto kao i ova zadnja kutijica, posebna po svemu In%20LoveIn%20Love, od motiva do ovog savršenog raspucavanja koje ne uspijevam dobiti niti nakon čitanja tvog bloga, gdje mi opet ne da ostaviti poruku... ili sam jednostavno bedasta za to Crazy
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 11:19
Kud je nsetao moj komentar smile105? Negdje sam već napisala da su radovi mrak, ali kako u zadnje vrijeme ne komentiram baš često skupilo se toga dosta pa evo ovako u komadu smile120
ANĐELKA
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 00:51
crveno ljubičasta kutija je vrlo zanimljivog motiva, a pukotine odlične, ja neznam sa 2k ili izgleda da sam kupila krivi proizvod
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 07:53
Mare prekrasno i to preko papira.
Nada nisi krivo kupila, moras probati na sve nacine.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 13:52
Izrada,kombinacija,pukotine sve me opčinilo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.