Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - martinari
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


martinari

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
martinari View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martinari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: martinari
    Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:01
Pozdrav svima.ja sam Martina i nedavno sam otkrila svoj hobi ''izradu nakita''.
Kao sto sam napisala pocela sam prije par mjeseci tako da sam jos uvijek na obicnim perlicama(drvo,staklo...)
Nadam se da ce mi netko od vas uskociti u pomoc ako zaglibim ili ako nesto odlucim napraviti a neznam kako da to napravim.
stavit cu neke slike...svaka rijec dobrodoslaSmile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
martinari View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martinari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:20
jos imam jedno pitanje...Kako da stavim slike nekih svojih radova?

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:39
Dobra večer i dobro nam došla! ja ti se bavim izradom nakita nepune 4 godine, počela sam savim slučajno,mala susjeda mi je pokazala a dalje sam nastavila sama. uz dobru volju,slobodnog vremena sve se moze naučit. slike mozes učitat preko photobucketa gdje mozes učitat vise slika odjednom. prije toga se moras registrirat a zatim ides na chose file gdje odabires sliku zatim open i host it. slike ti moraju bit 480x640 ja ih obično učitavam na small/medium.

kopiras zadnji 4 link i paste ovde na forum i kad posaljes poruku slika ce ti bit na forumu. isto tako ako slike obrises sa photobucketa vise neće bit vidljive na forumu. toliko od mene nadam se da sam ti pomogla.
Na vrh
martinari View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martinari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 18:20
hvala na dobrodoslici...ma ja sam pocela jel sam ostala bez posla pa da nekako ispunim slobodno vrijeme koje mi ostane nakon svih kucanskih poslova.....Puno hvala na pomoci za slike...
Na vrh
martinari View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martinari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 18:30
Evo slike nekih meni najdrazih ogrlica
Na vrh
martinari View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martinari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 18:34

Na vrh
martinari View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martinari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 18:35

Na vrh
martinari View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martinari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 18:37

Na vrh
martinari View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martinari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 18:38

Na vrh
martinari View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martinari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 18:41
http://img196.imageshack.us/img196/9868/dsc00129k.jpg

Pretpostavljam da klikom na ovaj link mozete vidjeti sve slike koje sam stavila na imageshack.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 18:43
ooo,ovo je super početak! odlično,5! svaka čast samo tako nastavi!smile141
Na vrh
martinari View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martinari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 18:47
A hvala hvala...ove su meni najdraze ali neznam zasto...jednostavno jesu...par dana nisam nista radila jel sam imala ozljedjenu ruku pa mi je bilo malo nespretno...lakse je pricekat da se ruka oporavi nego skupljat perle po podu i tepihu...

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 19:15
na picasi imas albume sa crtezima u boji za izradu nakita,na you tube ukucaj Karla Kam i naći čes puno video tutoriala za izradu nakita.Sretno!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 22:18
 Flower Dobro nam došla Martina, samo hrabro naprijed, lijepo si počela... imaš i ovdje podosta lijepih stvari za vidjeti, a slobodno pitaj štogod te muči ili zanima vezano uz izradu, materijal, nabavku repromaterijala....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 10:48
Martina, dobro došla! Lijepi radovi, samo tako nastavi dalje!
ANĐELKA
Na vrh
martinari View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martinari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 11:11
e cure puno hvala svima na rijecima dobrodoslice...sta se tice nabavke materijala.ja sam u matuljima pa mi je najblize otici u rijeku u paletu...a kad posjetim svoje u zagrebu znam otici na crnomerac tamo u nb hoby...cak je tamo jeftinije nego u rijeci...ako neko zna jos koji ducan u zg a da ima normalne cijene moze slobodno javiti...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.