Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Danči - traži, nudi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Danči - traži, nudi

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Danči - traži, nudi
    Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 11:49
Pozdrav svima..
 
uređujem kamenjar,malo poveći..to mi je prviClapClapClap
 
imam nešto biljčica za kamenjare,ali ako netko ima viška,bila bi zahvalna ako ima i za mene..
 
Hvala.smile161
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 13:32

zahvaljujuči Vama kamenjar mi je skoro popunjen, pa evo ja sam voljna primit neke biljčice ako tko ima viška, nešto što cvate ljeti..

smile106
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 13:52
Evo mene nakon godinu dana sa istom željom-biljkama za kamenjar..dosta mi se uništilo tijekom zime pa bi molila ako netko bude imao viška..
smile113
unaprijed se zahvaljujem svima..smile79
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 20:54
Danči,dosta biljaka"nestane"preko zime i niknu u proljeće.Ako si sadila trajnice one će niknuti ili,ako jadno izgledaju,oporaviti se.
Trajnice se zovu tako jer ih zima gotovo i ne može uništiti.
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 07:37
Hvala, pojavljuju se one polakoWink, ali mislila sam još neku ubaciti..Smile
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 22:14
 Mislim da će biti. Pošalji adresu pa kada budem orezivala šaljem.
Pozdrav
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 13:15
Cryjako malo, gotovo ništa trajnica u kamenjaru mi je preživjelo zimu, čekala sam..al se " Ne pojavljuju"..pa bi zamolila ako netko ima viška da mi malo pokloni
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 08:09
uređujem prostor oko jednog manjeg ribnjaka, pa ako netko ima biljkica koje rastu uz vodu..[IMG]smileys/smiley1.gif" align="absmiddle" alt="Smile" />
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 19:39
pozdrav svima, ja bi molila ako netko ima viška domaćeg graha niskog i visokog, jer tražim onaj krupniji bijeli i crveni za salatu..no pronalazim po trgovinama samo onaj šareni, a njega nešto imam..

hvalaSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.