Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - hortenzija penjačica - Hydrangea petiolar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


hortenzija penjačica - Hydrangea petiolar

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: hortenzija penjačica - Hydrangea petiolar
    Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 23:59
Bok svima!
Gdje da kupim ovu biljku? Odgovaralo bi mi da ju naručim poštom negdje iz Hratske. Imate li savjet?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 21:54
Mačak,to i mene zanima,pa ako nađeš javi gdje. Ja sam je tražila no u većini rasadnika i cvjećara su me blijedo gledali.Sad me već sram pitati.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 15:21
ako je to ona bijela mislim da sam je vidjela u peveca 
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2008 u 22:05
Ima ih na tržištu, mislim da košta 120,00 kn, malo previše
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2008 u 19:45
Mima,baš to me i zanima-GDJE na tržištu?
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 19:23
Prije par dana bila u Novoj Gradišci u "Davidu" , Poljo ljekarni. Nisam vidjela cijenu.
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 21:51
Evo, u Opatiji sam vidjela 3 komada kod cvjećarke

Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 21:57
Gradiška i Opatija su mi, na žalost predaleko. U pevecu imaju bijela hortenzije, ali sve što sam ja vidjela je obična bijela hortenzija, ne penjačica. Iako i penjačica ima bijeli cvijet, ne znam dolazi li u još kojim bojama.
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 21:22
NAŠLA SAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Smile
Kupila sam ju u Bauhausu, na Žitnjaku, platila 75Kn. Ne mogu vjerovati da sam ju pronašla i to sasvim slučajno. Stoji vani, na vrtnom odjelu, ali vanjskom, unutra su im obične.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2008 u 16:16
 
 
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 20:21
bok svima evo novi sam na forumu Smile i stvarno me zaintrigirala ova biljka, no imam samo jedno pitanje, da li ona s tim svojim malim korjencicima koje pusta u zid unistava jako zid jer u tom slucaju ne dolazi u obzir. cuo sam da neke vrste brsljana dosta ostecuju zid s korjencicima. 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 23:43
Ej jedva sam temu našla, Magister svi bršljani uništavaju zidove po kojim se penju ali za Hortenziju si moram provjeriti jer mislim da ona poput Wisterie treba mrežu i da se oko nje plete a ne pušta korjenčiće .
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 08:26
hortenzia penjačica se penje isto kao bršljan.To znači,ako je zid neoštećen,neće mu škoditi.Druga je stvar što je hortenzia vrlo teška kad se razraste,pa se može desiti da se korjenčići odvoje od zida zbog težine grana.Zato joj je najbolje staviti potporanj.Prvih par godina sporo raste i oskudno cvjeta.Može se orezivati po potrebi.poz!
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 21:34
hvala vam na odgovoru evo jedva sam nasao temu (sjetio sam se pretrageSmile
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 19:54
svi koji je trebaju ima u bauhausu na zitnjaku 56 kn komad
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2012 u 07:43
Prekrasna je to penjačica.
Jučer je moja susjeda,donijela iz Slovenije tu penjačicu,a što će biti dalje,javljati ću se.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 15:10
I ja dobila od Anabistrice par grančica za zakorjeniti !!  Zasađene su u tegli, smještene u hladovini i lijepo se drži !!  Listovi kao da nije odrezana !!  A ova kiša će im samo još pomoći !!  Još da joj nađem pravo mjesto,  . . . . ali ajmo prvo pričekati da se dobro zakorjeni !!


A cijene su joj dosta visoke, ok ovih 65kn još ide, ali 120kn !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 22:26
Free,ja cu molit da ti se sve uhvate i kad se uhvate onda cu molit da ti meni posaljes jednu h.penjacicu a ja tebi kalu iz mog vrta..jel moze?
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,168 sekundi.