Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Echinopsis kaktusiće mijenjam i poklanjam
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Echinopsis kaktusiće mijenjam i poklanjam

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Danytza View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 17 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Danytza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Echinopsis kaktusiće mijenjam i poklanjam
    Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 19:32
Pošto mi je veliki kaktus postao opterećen bebicama morala sam ih poskidat, pa eto sad imam 15 novih kaktusića raznih veličina,
manje poklanjam a veče mijenjam za vrste koje nemam,

ponajviše ako ima tko lithopse, ferocactus, lophophora, mammilaria plumosa, turbinicarpus (sa velikim bodljama), ili bilo koji "dlakavi"

zainteresirani neka se jave na pm.

:D

u prilogu slika mog, tak naraste nakon 10ak godina ;) i bebica


http://img03.picoodle.com/img/img03/3/12/17/f_labrat11818m_430f7e2.jpg


http://img33.picoodle.com/img/img33/3/12/17/f_bebicem_f5ae860.jpg




Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 11:54
jel to kraljica noći.ako nije onda može 1.pogledajna cijeće foto pod temom SLIKEmoju stalažu.vidiš ona 2 viseća.oba na najvišoj polici.to zi mogu poslat.ako očeš taj ti meni pošalji veliki.a ako nećeš pošalji mi malismile64
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 21:17
ja bi jednu malu bebicu ako ih jos ima...smile183
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.