Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - ARBORETUM, Volčji potok, okolica LJubljane
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


ARBORETUM, Volčji potok, okolica LJubljane

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: ARBORETUM, Volčji potok, okolica LJubljane
    Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 00:07
Danas sam bila na jednom prekrasnom izletu, na kojem je bilo puno ljepote, koju želim podijeliti i sa vama....Naime bila sam u Arboretumu u okolici Ljubljane..Tamo je uvijek lijepo jer je to jedan ogroman park sa ogromnim stablima magnolija, rododendrona, azaleja,ruža, a sada je vrijeme tulipana svih boja i oblika....U sklopu parka je i dječji zabavni park i park dinosaurusa u naravnoj veličini...Ima nekoliko restorana i naravno prodajni vrtni centar....Slijedi foto izvještaj...
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 00:20
slike, čim prije, radoznala sam..........

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 00:41
 
Ovo je prva tura tulipana, ne znaš koja je boja ili kombinacija ljepša....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 00:54

Slijedi nastavak još uvijek tulipani...Izvinite jer je na prethodnoj slici jedna duplirana, neću čačkati da ne pobrišem ono što ne treba, odnosno da ne pobrišem sve pa onda moram ponavljati....

sutra je novi dan
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 01:02
smile227
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 01:08
Frida i Lora noćne ptice kao ja, hvala na posjeti, nastavljam sa slikama...smile78
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 01:22
Zaboravila sam jedne tulipane pokazati...
 
sutra je novi dan
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 01:27
hej, što si stala, ja čekam sve pa da pohvalim......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 01:37
Ove fratilarije su me oduševile....
 
 
Kombinacija maćuhica u cvijetnom stupu...
 
 
Ukrasna trešnja kakvu ima Korjenko, prava ljepotica...
 
 
Uzgoj orhideja u totalnoj vlazi...
 
 
Lijepi mini irisi..
 
 
Još uvijek ima i zumbula...
 
 
Prekrasna kombinacija margareta...
 
 
Forzicija se još uvijek žuti....
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 01:53
Lora vidiš da nastavljam, ali kombiniram kako posložiti, kojim redosljedom.....
Ogromna stabla magnolija i rododendrona....Ovo je magnolija strelata...
 
 
Prekrasan crveni rododendron koji je tek počeo cvasti.Inače rododendroni i azaleje su tek krenuli sa cvjetanjem...
 
 
Jedna lijepa patkica od slame...
 
 
Kutak sa kaktusima i posebnom palmom....
 
 
Moja prijateljica i ogromni rododendron...
 
 
Žuti vodeni ljiljan (?)...
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 02:02
Sada malo dinosaurusa...
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 02:13
Bilo je i raznih eksponata umjetnika slikara i florista...
 
 
 
Aranžmani su uglavnom bili od strelicija i orhideja...
 
 
 
Još jedan lijepi aranžman i moja malenkost...
 
 
Dok smo mi šetali mladenci su dolazili na slikanje...
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 02:31
Na kraju nekoliko slika iz prodajnog dijela...Nisam puno slikala jer su baterije počele štekati...
Bilo je alstromerija u raznim bojama..
 
 
 
Isto tako bilo je i sulfinija u posebnim bojama...
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 07:45
Hvala Jagoda!
Lijepa izlozba,lijepe slike!
Na vrh
v e s n a View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje v e s n a Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 11:12
  Korisitim priliku pozdraviti sve forumaše i forumašice, uživajte u svojim biljkama i ljepotama, a tebi Jagoda hvala za ovaj ugođaj, i lijepo ti "stoji" onaj aranžman .smile170
melody - dubrovnik
Na vrh
MIRJANA Š View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MIRJANA Š Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 12:11
Stvarno smo uživale u prekrasnom danu i izuzetnim bojama te oaze tulipana, rododendrona, azaleja i svih mogućih drugih stablašica i cvijeća, a ogroman prostor i raznovrsnost svakim korakom novih prizora obogatilo nam je dan i ukupni dojam. I zažalila sam što i mi u Rijeci, tj. okolici nemamo nešto slično, da možemo ponekad doći provest čitav dan u toj ljepoti, na čistom i mirisima ispunjenom zraku, šetati, upijati i napuniti si baterije za čitav naredni tjedan. Hvala Jagodi što me pozvala!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 01:05

Dragi moji MONTOKUNC, VESNA i MIRJANA hvala na obilasku i pohvalama....smile79

sutra je novi dan
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 01:15
 Ove slike su odmor za dušu i oči...mogu samo zamišljati kako je bilo ondje...
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 01:29
Frida vidim da si i ti noćna ptica i da si se ponovo javila...Hvala ti... Drago mi je da ti se sviđaju slike  jer ja i prijateljica bile smo oduševljene cijelim izletom...To stvarno nije daleko i vrijedi otići i napuniti baterije ljepotom..Žao mi je da i mi u Hrvatskoj nemamo jedan takav park, a ako ga žele imati buduće generacije,Wink već sutra moramo početi saditi cvatuće grmove....WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 02:13
U pravu si..samo se bojim da se ne pojavi neki "mudrac" pa kaže...ovdje bi bilo dobro mjesto za izgraditi zgradu..znaš, dobro bih zaradio od prodaje stanova i onda kupi zemljište "po 1 kn" i udri bageri, mješalice, skele, bauštelce...i ode san o parku za unuke u nepovrat...
..joj, oprosti, nisam htjela nagrdit temu, ali malo me uhvatilo...

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.