Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtna kora
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtna kora

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
orsidee View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orsidee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Vrtna kora
    Objavljeno: 13 Rujan 2008 u 14:52

gdje mogu kupiti vrtna kora sa velika kolocina...živim na otoka Hvaru ...sorry za moja greška u jezike ali sam strankinja.

Hvala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2008 u 15:24
Vjerujem da će ti ekipa iz Splita lakše odgovoriti na ovo pitanje! Wink
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2008 u 15:26
iskreno nisam sigurna jesam li dobro shvatila
da li se radi o kori drvata kojom se malčira ?
 
usput dobro došla orsidee
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2008 u 15:33
Dobro nam došla,orside, pa te kore za malčiranje ima na benzimskim crpkama
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
orsidee View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orsidee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2008 u 15:39
To je kora šta može staviti ispod stable, znam da ima u vreća od 50l kod Baumax ali mene treba puno, zato sam mislila da to može kupiti sa veće kolocina.

Hvala svima na odgovor.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2008 u 16:23
za veče količine radije pitaj u nekom vrtnom centru
u okolici Splita imaš MBM i Antonio trade a možda i još neki ali ja ne znam više....možda oni imaju
Na vrh
orsidee View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orsidee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2008 u 16:29
smile113Thanks a lot, Iris.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2008 u 21:09
orsidee dobro nam dosla,imam tel. brojeve vrtnog centra mbm u splitu,pa da se raspitas,samo neznam jel ih smin ovdje stavit.ako ne poslat cu ti ih na pp.smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.