Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - hortenzija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


hortenzija

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: hortenzija
    Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 18:21
Ovo je pravo vrijeme za razmnožiti hortenziju reznicama. Ja bih molila ako netko ima bijelu hortenziju (vidjela sam ju kod nekihWink). Za reznicu mi treba zdrav izbojak s najmanje 4 lista bez cvjetova.
Sad nije ni prevruče za poslati, pa vas lijepo molim, ako ima koja dobra dušasmile143
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 13:16
.... ne znam u kojoj si ti klimatskoj zovi ali osobno mislim da je rano za presađivanje biljaka koje su sada u cvatu...a bome i za slanje.... ja popikala šibe tek ( al jedna cvate :))))))))) al mogu ti pomoći tek za god dana :)))
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 22:31
Ne znam, ja sam trebala samo reznicu, ne cijelu biljku. Ali juče sam ju napokon upecala, ugledala sam ju ispred jedne zgrade, po kočnici i trk iz auta! Nadam se samo da će mi se primiti!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.