Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mikicin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mikicin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 11>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 20:24
Tako i treba, brže prođe vrijeme u dvoje! Čekam slike!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 14:38
I danas smo skupa,on se ulovio prozora a ja još uvijek prebacujem stare cigle i zemlju sa jedne strane na drugu.Sada pravimo pauzu pa poslije opet na posao.Slikala sam sve pa ću vam to sve prezentirati kada bude gotovo.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 23:09
Mikica uz pomoć svog dragog čuda radi, čisti, sprema i čini se jako zadovoljna, pa zar to nije divno.smile79za vas dvoje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 23:02
ClapClapClapClapSmileSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 22:20
Ma baš sam sada u brbljaonici napisala da sam opet bila u vrtu poslije posla.Sve sam nešto poslikala pa ću staviti slike samo ne sada jer sam umorna i nije gotovo ali kada bude bit će super.Naime raščišćavam dio oko kuće koji je ostao još od renoviranja pun cigli koje su se već sada počele mrviti.Sada ja to pokušavam očistiti i posijati travicu i malo cvijeća,pa vidjet ćemo šta će ispasti.Samo neka bude čisto.Sura nastavljam to raditi pa se tipkamo!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 09:45
lijepi ti je vrt, ja se tek sad popikunla na njega. Najviše mi se sviđa ona staza i ogradica od kamena ( na slici di je livada) a za vrijedne ruke - bravoo
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 09:17
E bome sam jučer isto radila Pokušavam očistiti opet jedan dio vrta kji smo prošle godine očistili od grubog otpada a sada treba to srediti na finjaka.Osim toga opet sam presađivala bilje i "okitila" i drugu terasu koja još nije gotova do kraja ali da ne bi bila prazna.....MM je bez komentara,samo je nosio tegla.Naravno za svoj udio u poslu i ne njrganju bio je adekvatno nagrađen.smile71Eto mu i sada pusa.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 09:31
E bome sam jučer opet kosila i malo pokupila korova.Ima ga jako puno jer je dosta kišno.Trebam još povezati kupine i rješiti ogradu,presaditi puzeće tikvice i malo razmjestiti posude sa cvijećem,moram neke preseliti na drugi balkon.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 21:57
i ja se Mikice jucer nakosila,a nesto sam i propustila posijati,pa cu sutra
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 08:45
E jesam luda,sto gradi!Jučer sam u pauzi ižmeđu dvije kiše išla u vrt posijati kopar,u cvjetnjak mješavinu cvijeća,a u lončiće ljutu papričicu koja mi je ostala od prošle godine i bosiljak.Moj vrtlarprodao sav bosiljak pa sam ja morala sam ato napraviti ali mi nije bilo teško.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 22:25
Evo nisam jedina, koja nije još sve posadila. Dobro da si to sve obavila jučer, jer ovo vrijeme danas je koma.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 20:29
Da se malo pohvalim jučer sam se nakosilaaa.Cijeli dan sam čekala da će padati kiša a ono ništa,tako sam krenula poslije podne kositi i saditi ono što smo kupili u Buzetu.Našla sam mjesta i za Gogine hibiskuse.Nadam se da će mi fotić uskoro biti u upotrbi pa ću to sve poslikati.Jedva čekam da to sve počne cvjetati. 
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 23:39
Rožice kupujem pul Rešetari.Tamo su super,imaju svoje seme i se delaju sami.Imaju i povrće,domaćo!Hodi Korijenko tamo,dobi ćeš rožice,povrće i savjet i to dobar.Imaju i jeni čepići koji se stave va rožice kao gnoj i super su!!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 09:22
Ma bravo vrednice naša, sad mi samo napiši kamo greš kupit rožice.Vidin ja da su dobro došli oni važi z Viškova Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 09:21
Nije istina da te nitko ne šljivi, nego je toliko tema da jednostavno ne stignemo svih pregledati. A uvijek rađe gledamo slikice, pa popravi taj fotić.
Ti si vrijedna i sve ti već niknulo, a ja u Skradniku u vrtu još ništa, samo sam posijala mamin sirak za metle.
Zanima me gdje ću staviti hibiskus, sjena, polusjena sunce, sad ih imam tri komada, ali su jadni, jučer presađeni - gdje je tvoj, dali je vani.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 23:00
Vidim da me nitko ne šljivi ali se ja ne dam smesti.Ja sam lijepo puno toga napravila,ali već ponavljam po stoti put da mi fotić ne radi kako spada pa ne mogu to i zorno pokazati.Lijepo sam pokosila dio vrta i to onaj sa kojeg sam pokupila maslačak koji upravo sada kuham i sjećam se Hoye jer čeka da prođe 1 1/2 sati.Naime toliko moram dugo kuhati taj sirup.Napokon sam danas uspjela posaditi sve ono što sam jučer kupila kod moga vrtlara i sada ima preko 50 tegliva iliti lončanica.Posijala sam sve neke biljke koja sam podobijala,sada ih zalijevam pa ćemo vidjeti kako će sve to krenuti.Mm se grozi da će mi dati izgon iz kuće jer neće u toj prašumi biti mjesta za nas dvoje!!E da sam i to dočekala!!!
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 12:43
Evo spremam se za posao.Da napravim rezime.Pokosila samo trećinu jer nisam imala vremena,jučer posijala tikve i tikvice od SilveK,bamiju,pa sam se sjetila da imam jarog graha,a danas sam posijala fažolete iliti mahune.Blitva je vać davno unutra,rotkvice su krenule i stidljivo se pokazuje mrkva.Umalom vrtiću sam zasijala peršin i korijander,pa posijala brdo cvijeća,presadila kaktuse i jednu teglu još ukrasila sa Trišinim voštanim cvijetom.Pa žao mi je što ne mogu sve to slikati jer me zeza aparat.Sada čekam da mm pop.... pa da kupi novi jer ovaj napravi jednu sliku i isprazni baterije.Do slijedećeg puta pozdrav,odoh u borbu sa "klincima".
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 11:28
Mi smo jučer kosili. Čuda je te travurine!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 11:09
Joj ti već kosiš, jučer je isto MM kukao da će morati prije Vazma kosit jer trava raste ko luda, a po lete će nan se zgoret Confused
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 10:16
Evo prvo da kažem da sam ubrala tih pet stotina maslačaka (ma sigurno ih je više) i već sam ih polila sa vodom i napravila sve ostalo.Ubrala sam i brdo radića,ma to je stari radić koji je bio pod onom bijelom folijom i sada ga moram potrošiti jer moram staviti novoga.Evo samo toliko sada idem kositi.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.