Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pordenone sajam cvijeća-slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pordenone sajam cvijeća-slike

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 12>
Korisnik
Poruka
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 00:42

......

 
 
 
 
začin mora teći
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 09:35
Bubica, predivno je i ja se spremam 8. ili 9.3. valjda će biti mjesta u busu, jer rekli da je 8. popunjeni, a 9. nema dosta ljudi. Ali nema veze,         ići ćemo 9.3. autom u vlastitoj režiji, ako ne busom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 14:21
odi svakako ako možeš
žene u busu su rekle , da zadnji dan bude nešto manji izbor, ali da su cijene jeftinije..
u svakom slučaju profitiraš.
što se tiče autobusa, mislim ja bilo jedno 5-6 firmi koje  su prevozile iz Rijeke (ja sam išla sa autotransom koji je i najskuplji, 125 kn) tako da malo pogledaš po agencijama.
 
začin mora teći
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2008 u 21:24
Prekrasne slike....smile94 smile95 Ah ti talijani...čak i leptiri...smile55
o garniturama neću ni pričati....
Admine i bubica....smile141
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 14:02
ovdje su riječi suvišne smile95, smile55
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 15:10
Idemo mm i ja sutra iz Rijeke u 7 - poklon za 8.mart - jako se veselim.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 17:28
Jao javi se Trša kada stigneš i stavi fotke.Upravo sad mislim na sve vas KAKO VAM JE DOBRO!!!!! smile102
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 22:08
Baš smo se vratili sa sajma iz Pordenone. Bilo je super, i stvarno mi je drago da smo otišli. Vrijeme lijepo, a za nazad nas na granici nisu tjerali van iz busa, niti su ništa gledali, pa su svi ljudi bili jako sretni, jer smo došli brzo nazad. Evo par slikica za danas:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 09:15
Prelijepo,divno!Kako si vrijedna,tako umorna od puta a ipak si nas obradovala slikama.Hvalati!!smile78
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 09:57

Zavidim svima koji ste bili na sajmu!

Ah, ah.....smile46
 
Hvala vam na prekrsanim fotografijama!smile76
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 10:05
Prrrreeeeeeedivno, stvarno si dobila prekrasan poklon za Dan žena, htjela sam i ja dijelić toga vidjeti a  nisam dovoljno uključila mozak pa sam na krivim mjestima tražila slike. Vidim da si se uključila a slika nigdje, onda sam popila ANTISKLERIN i za nagradu dobila slike. Idem još jednom gledati, kaj je ono na četvrtoj sličici ? Magnolija fenomenalna, jedva čekam moju u takvom izdanju
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 10:44
Dogodine se dogovorimo i ide cjeli forum zajedno, to bi bio doživljaj.
Evo mm je stalno šetkao oko ove kosilice:
 
 
Masline su me posebno oduševile:
 
 
 
 
Ovakvi nezaobilazni pejsaži stvarno su plijenili pažnju:
 
 
 
Ovaj je cvjetni detalj u košari bio kraj jedne prekrasne lljubičasta kredence, koju smo već vidjeli:
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 10:50
aaaaaaaaaa kako je lijepo smile93
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 12:13
sad je cijeli sajam poslikan  Tongue
nego zanima me kakve su bile cijene, jel bilo što na sniženju ?
začin mora teći
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 13:18
Pa ja nisam vidjela ništa što bi bilo baš puno jeftinije da mi se isplati tegliti busom, onako sve otprilike isto ko kod nas. Možda su nešto jeftinije magnolije i mimoze, što su žene i pokupovale, druge stvari su iste, jedino što još uvijek ima puno stvari koje se kod nas ne mogu dobiti, neke recimo jako štosne keramičke posude, koji je zaista bilo u izobilju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 10:10
Slike su prelijepe, ali MAGNOLIJA je ipak najljepša (moj favorit).Željela bih je nabaviti ovo proljeće, mada me malo strah hoće li mi uspjeti???smile141
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 22:35
smile93smile93preljepo.I na mene su masline ostavila najjači dojamsmile227
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 19:31
evo samo da najavim sajam cvijeća kojeg očekujem sa nestrpljenjem.
 
cijena putovanja iz Rijeke iznosi 100-130 kn ovisno o agencije + 5 E ulaz na sajam  + shopping (opet ovisno o agenciji) .
 
..jedan lijepi izlet Smile
 
začin mora teći
Na vrh
Vrijedni mrav View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vrijedni mrav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 12:35
06.03.2010. 120,00 kn polazak iz Rijeke s Delte u 6,30. Ja osobno vodim putovanje preko naše agencije ( ne znam smijem li reklamirati ). Ako je netko zainteresiran neka mi se javi na pp. Imamo još nekoliko slobodnih mjesta. Naglašavam da ćemo u Pordenoneu biti min 2,30-3,00 h i onda u šoping u Udine.

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 12:55
ja sam bio prosle godine isto na sajmu i stvarno je predivno ali zalosno je to se ostaje samo tako kratko.
 
cak su htkeli biti nekih 2.30 sata na sajmu i onda u soping negdje u neke trgovine. sto  je jako malo vremena da se uziva u sajmu. a stvarno se puno toga moze vidjeti.
 
na zalost ove godine necu imati mogucnost ici ali da imam otisao bih sigurno....
 
 
a ako netko ide odmah se probajte izboriti za sto vise vremena budete na sajmu ... jer svako vrijeme je prekratko
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.