Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj kamenjar
    Objavljeno: 24 Svibanj 2008 u 16:04
Ana Marija
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2008 u 16:05
ovo vam je iz mog vrta ne znam kako se zove ali sve fascinira jer izgleda kao vatra!ne znam jel cvijeta ni kak se odrzava ni nista ako znate smao javite unaprijed hvala!
sad idem po novu sliku heheheheEmbarrassed
Ana Marija
Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2008 u 16:11
a ovo je moj kamenjar!


Ana Marija
Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2008 u 16:16
Ana Marija
Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2008 u 16:17
za sad vam saljem neke male slike a kasnije cu vec smislit i naucit kako da dobijete vece sliek!
Ana Marija
Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2008 u 16:23
Ana Marija
Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2008 u 16:26
"zekine usi" tako su mi rekli!

Ana Marija
Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2008 u 16:26
nazalost sad moram ici ali kasnije cu vam poslati jos!!!!!
Ana Marija
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2008 u 22:01
Slatke su ti sličice, veselimo se tvojoj volji za održavanjem vrta i pomoći ćemo koliko budemo mogli.
Da stavi malo veće slike biti će ljepše.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2008 u 23:00
Dobro došlasmile99
Na prvoj sličici je hosta!
Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 09:21
hvala vam puno na svemu!
gledala sam malo po internetu sto je tocno hosta i nisla sam na bezbroj slika razlicitih hosta, ali konkretno kako se moja zove ne znam. smile43
ali sam nasla kada bi trebala procvijetat, sto me jos vise razveselilo jer sam mislila da ona ne cvijeta!smile64
hehehehehe sad nemam vise vremena ali budem jos trazila.javim vam se kasnije i hvala vam svima!smile78
Ana Marija
Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 12:24
zahvaljujem se sashi koja je sredila da se moja tema prebaci zasebno kako bi vise ljudi vidilo moje slike i pomogli mi!
hvala vam svima koji me poducavate i pomazete mi nadam se da cu i ja jednog dana moci pomoci novima!heheheheh
saljem svima pusu u znak zahvale:
smile79
ujedno samo da mi se baterije napune saljem vam nove fotke!
samo da napomenem pronasla sam novi cvijet u svom vrtu!vijeruj te mi do sad sam vidila svasta ali ovakvo nesto jos nisam!
danas su mi baterije odkazale, pa ga nisam uslikala, sutra ujutro budem odmah slikala i poslala vam da vidite!cao!
Ana Marija
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 14:07
Originalno poslano od člana ammmikulic ammmikulic napisao:

za sad vam saljem neke male slike a kasnije cu vec smislit i naucit kako da dobijete vece sliek!
 
Ne rabi as ako i kad se klikne na sliku dobije se velika slika
Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 14:46
hahahha nasla sam kak se zove ova moja Hosta(ili po mome vatra)! Inace za one koji nisu znali zove se: Hosta- Undulata Medio variegata. nasla sam na netu i 90posto sam sigurna da je ta!juhu!
ako netko zna kako da je rasadim da mogu da dam sogiu,neka mi javi bila bi mu jako zahvalna!smile72
Ana Marija
Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 15:02
rijeka53 nisam ni znala da se moze slika povecat kad se klikne na nju!vau hvala!smile211
Ana Marija
Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 15:05
nasla sam na ovoj str evo link nema nest puno i na eng ali ako vas zanima slobodno pogledajte!
http://www.vanbloem.com/index.cfm?fuseaction=plants.plantDetail&plant_ID=880
Ana Marija
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 15:24
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 17:49

Lako se rasadi,samo jedan dio lopatom ili nožem odvoji.Naravno da mora biti korjenja.Ako nije neki ograman grm kod tebe,biti će ti najlakše da je cijelu iskopaš tako odmah i vidiš gdje i kako ćeš je odvojiti.

Kamenjar ti je krasan a ovaj kipić fenomenalansmile57

Na vrh
ammmikulic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 58
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ammmikulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 21:48
hvala sasha!budem tako i ucinila. jel ima neko odredeno vrijeme kad to smijem radit ono tipa proljece ili jesen ili?smile162
Ana Marija
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 22:39
Najbolje je uvijek u proljeće, ali ja ih sa puno zemlje presadila i ljeti i ljepo se primile. Samo je bitno da je korijen u zemlji u kojoj je i bio- kao kad iz tegle vadiš za presađivanje u vrt.
Sve ti je krasno! smile94
A kaj se tiče toga gdje s kojom temom - buš već brzo polovila!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,186 sekundi.