Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Drvo Limete
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Drvo Limete

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
jadra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Drvo Limete
    Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 20:14

Htjela bi kupiti drvo limete, no nisam ga uspjela pronaci niti u jednom rasadniku u Zagrebu. Moze li mi tko pomoci u potrazi? Smile

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 23:37
Kad si tražila? Ja sam u rasadniku "Žitnjaka" na Savskom mostu vidjela je proljetos. Kupovala sam limun, pa su bile blizu! Wink Si gledala u MBM Lučko?
Na vrh
jadra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 13:23
..unatrag 10 dana ga trazim. Zvala sam i MBM Lučko, no, rekli su mi da nemaju Cry ..mislim da zitnjak nisam zvala..idem u potragu za brojem pa cu javiti ako ga imaju Wink
Na vrh
jadra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 13:31
..nemaju niti oni..to je zapravo zrinjevac, ne zitnjak.. no, nemaju Cry
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.