Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moje cvijeće
    Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 14:48
Pozdrav svima!
 
Nova sam ovdje pa da predstavim sebe i svoje cvijeće Tongue
 
Počela sam se intenzivnije zanimati za cvijeće pred godinu i pol, tako da još uvijek nemam vrt kakav bi htjela da bude, ali se polako skuplja cvijeće i vrt poprima formu kakvu bi htjela. Imam tri dijela vrta, jednu usku i dugu gredicu na suncu skoro cijeli dan, dio vrta koji je u planu za srediti "sunčani dio" - sunce je od cca 10 ujutro do navečer sa kraćim prekidima s obzirom na veličinu okolnog drveća, i moj nadraži dio (ali ujedno i najteži) ispod dva bora (suha hladovina) - taj dio dobiva sunca samo 1 sat dnevno (od podneva do 1 sat popodne, koliki je procjep između borova i kuće).
 
Uspjela sam do sada nabaviti nešto irisa, nekoliko vrsta hosta, heuchera, pakujaca, lonicere, hortenziju (normalnu i minijaturnu), zimsku i ljetnu orhideju, geranijume, anemone, naprstke, kokotiće, budleje davidii (4 vrste), viburnum (3 vrste), jedić, judino drvo ... (ima još, ali se nemrem sada sve sjetitiLOL)
 
Jasenka
 
P.S. S obzirom da ću uskoro morati orezivati Budleje, ako je neko zainteresiran za raznice i u bilizini Zagreba, mogli bi se naći na kavi i reznicama Tongue
(imam "nanho blue", "white profusion", "harlequin" i još jednu koja vuče malo na crveno ljubičasto ali neznam kak se zove). Ujedno sam na par grana ostavila i sjeme, pa je i ono na ponudu za slanje poštom...
 

Evo malo i slikica mojih biljčica... (kliknite na slikice za veće)

 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 14:52
Bog Jasenka i dobro nam došla. Cvijeće koje si nabrojila mora zaista biti predivno, što se vidi i na slikama.
Imaš srdačnu dobrodšlicu i pozdrav iz Rijeke.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 15:06
dobro došla...lijepe biljčice imaš Smile
 
pogledaj malo u podforumu okupljanje forumaša...mislim da se sprema neka kava u Zg
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 18:10
Pozdrav i dobro nam došla! Slike su superThumbs%20Up
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 18:29
Dobro nam došla! Cvijeće je krasno, a fotografije su savršene, baš profesionalno...bravo!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 18:49
Hvala svima na dobrodošlici Tongue

Budem svakako pogledala za druženje...

Jasenka
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 19:43
PREKRASNO! A kako se zovu ova dva ljepotana i ?
Dobrodošla Jasenka!!
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 20:09
Prvi su gazanije, a druga je fuksija...

Još jednom hvala na dobrodošlici Tongue

Sada sam vidla da su mi maknuli sa imageshack-a detalj zimske orhideje.. budem sutra uploadala veliku fotku drito ovdje, baš su se sada rascvale

Jasenka
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 20:16
prije svega dobro nam dosla,,,
 
Cvijeće ti je predivno i stvarno ostavlja covijeka bez rijeci....
 
tako da slobodno stavljaj slike jer svi se veselimo novim slikicama....
 
a sto se tice kavce evo linka ( http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=496&PID=106705#106705 ) radi dogovora gdje je i kada kava u zagebu :o))
 
 
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 20:34
ooooooooooooooopa evo i admina, nec nam je jako zaposlen pa ga malo srecemo,
......pozdrav novom  cvjeceljupcu......i malo slikica vrta nam je uvijek drago vidjetiWink
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 21:59
Još jednom hvala na dobrodošlici Smile

Imat ću tu puuuuno tema za pročitati, baš ste super ekipa koja jaaaaako puno zna

A evo i fotke koju su maknuli

Detalj zimske orhideje (trycirtis hirta)



Jasenka
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 22:12
puno lijepih cvijećki Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Jelena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 22:21
i od mene srdačna dorodošlica!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 08:34
Jasenka dobrodosla!
Cvece ti je prekrasno!Nadam se da ce biti uskoro slika i samog vrta
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 11:47
imaš i jako lijepe fotografije - bila sam na tvojoj stranici iz potpisa  Clap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 14:36
Jasenka, lijepo te pozdravljam i dobro nam došla!! Radujem se fotkama, razmjeni iskustava i prijateljstvu!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 10:13
Da sada ne ponavljam ovdje, stavila sam nešto fotki svog vrta pod dnevnikom radova...
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 11:12
išla sam i ja virnuti stranicu,zanimljive su fotke,jesu sve tvoje? Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 12:42
Kontesa, jesu, sve su moje fotke Smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 13:46
Majstorice fotografije su prava majstorija.smile141
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.