Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aranzmani sa vjencanja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aranzmani sa vjencanja

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 7>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 19:41
Frida i Donata, prekrasno ste nam to prezentirale, bravo za vas objesmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 20:31
JHvala, hvala i hvala vam Frida i Donata što ovu ljepotu djelite.
Na vrh
suncokretic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suncokretic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 21:15
Clappredivno
žao mi je što to nisam vidjela uživoCry.....
ne znam jesam li propustila pročitati, gdje je to bilo?
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2008 u 22:54
suncokretić  u Zadru...Izložba vjenčanja...

Donata  smile55  znala sam ja da ćeš nas iznenaditi...uvijek se oduševim s tvojim umijećem fotografiranja...pravi kut, svjetlo, ma baš profi....
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2008 u 20:36
Ajde, ajde ne pretjeruj ... tvoje su slike smile95 pa i nisam imala baš nešto puno dodati....jedino je što smo upali baš na vjenčanje...smile96
a ja uskoro slavim godišnjicu...







Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 09:11
Što je bilo pravo vjenčanje? U korizmi? ili su samo glumili?
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:19
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

Što je bilo pravo vjenčanje? U korizmi? ili su samo glumili?


Ja mislim da su glumili ...iako je bilo lipih poljubaca....smile81

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:41
Ja sad naletila na umjetnička djela sa sajma! Moram pohvaliti naše zadranke na odabiru aranžmana i slikanju! Mrak!
smile55
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 12:41
Samo da pitam dali smijem kopirati ove slike i staviti na naslovnicu u galeriju slika???
 
Frida, Zvjezdana Andrea???
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 22:30
ja ti ustupam autorska prava za svoje slike...samo naprijed LOL
Na vrh
suncokretic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suncokretic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 20:46
Evo da se malo i ovdje pridružim......



albums/bb54/suncokretic_2007/beci4.jpg[/IMG]


Na vrh
suncokretic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suncokretic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 20:50
Ove dvije sam nekako propustila staviti. Nisam baš neki stručnjak za informatikuThumbs%20Down.







Na vrh
suncokretic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suncokretic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 20:52
Nažalost, zbog žurbe nisam slikala buket za mladu, a sliku sa zahvalnice ne bi htjela stavljati
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 11:37
Oh kako lijepe slike!!!
Morat ću i ja malo u prirodu po ukrase za  buketiće...
 
Ali moram pitati gdje vi to cvijeće i trave sve nalazite???
Mislim za bukete iz domaće radinosti.
Na vrh
suncokretic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suncokretic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 23:18
HvalaEmbarrassed!
A ukrasa i trava ima puno u prirodi, morat ćeš se prošetatiWink. Pogotovo u ovo doba godine kad sve cvijeta i zrije.
Na vrh
svrcka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svrcka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 11:47
Molim vas malu pomoć; kako se zove ovo cvijeće, kada mu je sezona, koliko košta, gdje ga mogu kupiti?
puno hvala
 
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 21:04
ah što nisam malo mlađa pa da mi trebaju ovakve stvari ,  ali zaista je sve prekrasno ,. ja evo upravo idem na svate , u subotu , i imamo samo jedan problem -nigdje nema salveta boje bakra , čistih , sve imaju nešto po sebi , tako da če na stolu biti samo čiste bijele , - boja koja je sad u trendu je naranđasta i bijela 
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 14:37
predivno....
napunila sam baterije idejamaThumbs%20Up
 
branka zasto bi trebala biti mladja......pa imamo uskoro o tome razmisljati za potomkeWink
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 12:33
Na vrh
leonii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 12:34
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.