Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 125126127128129 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 01:27
Evo malo novih slika...
Prvo voće odnosno manderine kojih ove godine ima u izobilju..Imam 3 stabla, od kojih jedno je krcato i manderine su zrele..Drugo stablo ima dosta manderina, ali su plodovi još zeleni dok treće malo stabalce ima samo 3 zelena ploda..
 
 
 
 
Nar odnosno mogranj ove godine ima također puno plodova za razliku od lani kad ih je bilo samo nekoliko...
 
 
 
 
Grožđe FRAGOLA ili IZABELA najviše voli mm koji si svaki dan ubere nekoliko grozdova...
 
 
 
Kad već pišem o voćnim plodovima evo malo i šumskih plodova koji su mi ovih dana uzeli puno vremena...Volim ih brati, jesti i pripremati...Dugoočekivani varganji su se konačno pojavili...
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 02:04
Stavljajući slike sad me je iznervirala reklama t-mobile koja stalno uskakuje i uspjela mi je uništiti cijeli post sa desetak slika....Stvarno su bezobrazno agresivni ...AngryAngry Pokušati ću još jedamput složiti slike....WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 02:18
Evo i malo cvjetnih slika....
 
Lantane u vrtu uživaju na suncu....
 
 
 
 
 
Ukrasne kadulje plava i crvena...
 
 
 
Dalija od Nataly nakon kiše došla je k sebi...
 
 
Asteri svih boja...
 
 
 
 
 
 
 
 
Kozmosi...
 
 
 
Kleome ...
 
 
 
Rudbekije....
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 07:37
Predivno
Posegni za suncem, pa iako ne uspiješ, bit ćeš okružen zvijezdama
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 07:39
Raznoliko i lijepo,pravi mali raj smile94
klasa optimista
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 07:49
Kod tebe je sada zaista krasno...Cvijeće osvježeno, voće slasno.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 09:41
zbilja krasno
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 11:03
divna i bogata jesen u tvom vrtu smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 22:06
vratia se šime sa odsustva ..hehe..samo da znaš da sam virila i unazad LOL ima kod tebe i za gledat i za mirišat a i za mljackat Big%20smile
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 22:30
o ovi vaši primorski  vrtovi me  tako oduševljavaju,cvijeće,vočke  ma za  mene kod koje puše sjeverac sa planina gdje ima i snijega pravi zemaljski raj i za to pravo uživam šetajući  tvojim vrtom i grijem se na tim divnim bojamasmile79
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 22:48
Zbilja je kod tebe sve naj, naj...skidam kapu vrtlarici s puno ukusa za lijepo!
Redovito svratim u tvoj mediteranski kutak i uživamsmile64
Nestrpljivo čekam cymbićEmbarrassed
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 15:30

Predivno i cvijeće i plodovi  smile141.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 16:21
Jagoda, koji prekrasni asteri, a tek kozmosi, ali ona natalyna dalia je zbilja posebna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 19:52
Mandarine su krasne, a cvijeće divno Thumbs%20Up
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2011 u 09:32
Cvijeće ti je predivno ali mene su ipak najviše oduševile one narezane "šnicle" Wink Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2011 u 13:15
asteri su prekrasni. Zar nisi pomješala slike lijepih kata i astera, ili su to sve asteri?

Blago vama. Vama mediteransko voće dozori na stablu, a ovo koje mi kupujemo je potrgano zeleno, umjetno sazorilo i koliko god kora bila žuta kiselo je ko vrag.

Ako jednom bog da penzije onda ću si zasaditi, imam mogućnosti za stakleni vrt, po nekoliko mediteranskih voćki ( limun, mandarina....) no to je mašta i budućnost, sad trenutno jedva stignem ovo koje imam održavati.

Pozdrav mraviću!

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 01:37
Drage moje posjetiteljice GRICKA, MIHAELA, ANAIDA, GIO, ENRIKOVA NONA, DUDA-LAVE, SARAJKA, BEBOLINA, ANASTAZIJA, TRIŠA, MOON, KORJENKO, GOSPINA TRAVA hvala vam što ste svratile...Nisam baš jako ažurna u uređivanje vlastite stranice jednostavno ne stižem....Večeras sam krenula i pokazati ću vam nešto novih slika koje me posebno vesele . Da ne duljim procvjetala mi je prva kamelija i dugoočekivana orhideja cimbi....
DUDA-LAVE drago mi je da si se vratila i da si opet s nama i da da si došla u moje dvorište.
SARAJKA voliš naše primorske vrtove, koji su u jesen ljepši nego u ljeto, jer biljke su oporavljene od toplinea voćke zriju. Ove godine imam puno manderina i nara. Na manderine smo navalili dok s narom još nismo krenuli..,.
BEBOLINA cimbić je konačno procvjetao...
TRIŠA ona dalija od Nataly je stvarno posebna...Ima tri vrste cvijetova. Jedni su onako šareni, drugi su bijeli a treći su crveni...
KORJENKO dobro si zapazila "šnicle"....Baš sam se lijepo nabrala i najela varganja i naravno spremila za zimu...
GOSPINA TRAVA dobro si primjetila krivo sam napisala ....Jedno su bili asteri a drugo lijepe kate ili astre. Mediteransko voće je baš posebno i ima ga ove godine dosta.Možda ćeš i ti jednom uživati u tvojim manderinama.
Evo malo novih slika....
smile79
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 01:57
Gratopetalum u kombinaciji sa prkosima....
 
 
Burito je već prilično velik...
 
 
Ova biljka, ne znam ime (možda neka vrsta begonije) ove je godine vani  i jako joj prija, jer je duplo narasla. Nema cvijetova ali listovi su lijepi šareni....
 
 
Kažu da je ovo biljka novca...Kod mene ne bi se moglo reći...Biljka je lijepa i bujna a što se tiče novca on je na podu...
 
 
Ricinus je vrlo lijepa biljka, baš mi se sviđa...
 
 
Konačno su procvjetali i dragoljubi ...
 
 
Alstromerija PRINCES LILLIE cvjeta cijelo ljeto. Ona je jedna od spašenih biljaka na popustu....
 
 
Jedna lanjska mala biljčica lespedecia ove je godine prilično bujna i rascvjetana...
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 02:12
Konačno je procvjetala moja orhideja cimbium.....To je prva cvjetna stapka, ima ih još tri ali još nisu spremne cvjetati...
 
 
 
 
Hebe..
 
 
Ahimenes kupljen kao crveni na kraju je imao 3 boje cvijetova...
 
 
 
 
 
Bijela adrisia puna je bijelih kuglica, dok mi crvena ima nešto manje kuglica...
 
 
Jedan klorodendron također ima pupoljke...
 
 
 
Šumske ciklame na ulazu u moj novi vrt...
 
 
 
I na kraju prvi ovojesenski cvijet kamelije sasangue...
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 09:11
Jagoda kada ti sve to stigneš?
 
Prekrasno cvijeće, gljive...bravo.
 
Ali mene su ovaj puta oduševile mandarine i vrganji mmmmmmm.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 125126127128129 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.