Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - KARMEN
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


KARMEN

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 39404142>
Korisnik
Poruka
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 14:17
Hahaha a jeste me sad nasmijale.......
mare ma nije to zbog tebe....meni je kavica godila a i priča molit ću lijepo
proljeće .... donekle si u pravu...već sam nekoliko dana u vrtu ajme, koliko posla ..... otpala mi leđa i koljena
anastazija.... i ti si u pravu...mare je jedna pozitivna draga osoba .....i zamisli stvarno mi nije donijela sjemenje .....ali zato pregršt prekrasnih salveta i još svašta lijepoga
Drage moje nećete mi vjerovat ali zaista nisam ništa radila a zamislite čak imam i narudžbu za jaja i kugle ( nema veze što je uskrs i božić prošao)
Eto kako ja djelujem na ljude ....sa zaostatkom hahaha
Svima pusa što mislite na mene bit će radova uskoro.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 14:38
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

mare ne nosi sjemenje, znam ja.... samo tako (da ne kažem nešto drugo) utječe na ljudesmile156
mare n. smile78
 
mislim smile101......ovo ćeš mi objasniti u četiri oka LOLLOLLOL
karmen sorry što ti upadam ali mene tu provocirajuOuch
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 16:36
Ma to su pozitivne provokacije nećeš sigurno imati ovakvo oko kakvo si ti zamislila ....možda prije ovakvo smile203kada umjesto sjemenja stigne odrastao cvijet
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 20:17

e bogme su se iz tvojih jaja i pilići mogle izleć dok sam ja do tvoje galerije stigla!gledam i čudom se čudim-pa gdje sam ja to bila kad se sve to događalo(istina,ne znam ni gdje sam bila kad je Bog pamet djelio)ali nije kasno,nagledala sam se ljepote,jaja obožavam a komplet je savršen,prelijep!smile73

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 21:11
Hvala ti Slavice.......ma ne stignemo sve pregledati...isti je slučaj i samnom. Ne mogu sve ni komentirati nekada, pa se nadam da se nećete ljutiti. Nekada u miru pregledam nečiju cijelu galeriju i uživam u radovima
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 17:03
Nisam baš bila jako vrijedna ali evo nešto novo...... u zadnje vrijeme sam opsjednuta kombinacijama modernog i retro a sada koliko uspjevam neznam ... ali pokušavam se igrati
[/img]
[/quote]
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 17:08
uuuuu,kako ti je ovo dobro KARMEN,kakva divna kombinacija i vrijedna i uspjelasmile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 17:08
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 17:09
Hvala Sarita ...... nešto mi šteka komp
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 17:10
Ovo je super-fantastično s primjesama famoznog i očaravajućeg! Pre-pre-prekrasno!!!!
Nemam riječi (pametnije)!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 17:12
Kako ste vi brze curice..... hvala maredelmare na tako lijepom komentaru
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 17:28
Lijepa vaza kombinacije starinskog i modesnističkog. Teško je obuhvatiti ova 2 stila da budu ukusno stilski napravljeni Ti si to uspjela i čestitam ti na tome.smile55
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 19:20
smile227 potpuni uspjeh kombinacije modernog i retro, vaza je super smile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 20:22
Originalno poslano od člana Felina Felina napisao:

Lijepa vaza kombinacije starinskog i modesnističkog. Teško je obuhvatiti ova 2 stila da budu ukusno stilski napravljeni Ti si to uspjela i čestitam ti na tome.smile55
Potpisujem smile141!
ANĐELKA
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 20:40
vaza je prekrasna, ja sam oduševljena, sviđa mi se kombinacija i dikretan decoupage bez pretjerivanja.
Potpuni uspjeh!smile198
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 20:41
mislila sam napisati diskretan decoupage, ali sad vidim da su se neka slova pogubila nekim čudom.
hahahahahahaha
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:16
vrlo uspjela kombinacija!bravo Karmen!Thumbs%20Up
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:32
drage moje, hvala vam puno svima zaista dajete poticaja svojim lijepim komentarima.... Felina, Biljana, Anđelka, Šabica, Slavice smile79
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:49
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... sredila si ti vazu... još uvijek te "pere" romantika... krasno
baš si je lijepo skombinirala... sviđa mi se ova teksturna površina....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 22:44
Hvala Nato smile72
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 39404142>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,220 sekundi.