Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mari,5510 nudi-traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mari,5510 nudi-traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 07:46
Mari meni treba tekoma! Sjećam je se iz djetinjstva, bila je prekrila cijeli jedan zid od kuće, pa se nadam da će ovdje prekriti i jednu od mojih ograda LOL
Eto mi još jedan razlog više za dolazak na kavu u Kutinu Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 11:00
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 13:29
Mare, mogu li se prebilježitiWink? Thanks
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 23:07
Pozdrav Mari 5510.
Ako još imaš voljela bih imati fizalis, tekomu, veprinu, šarenolisnu vincu i ono kaokućna sreća a cvijeta. Hvala
Smile
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 23:46
lilie i renn pošaljite adresu na pp,nešto ću zmudrijat,jer moram slati sa zemljom inače bi fizalis uvenuo
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 17:55
Bok Mari! Bi se ja mogel kak ogrebat za heuheru - šarenolisni bršljan? Već godinama pokušavam s mora to prenijeti doma, ali nikako da se zakorjeni
Željko
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 10:29
oprostite svi kojima sam obećala heuheru,nisam sigurna je li to ta (šarenolisni bršljan) ili obični
vidi sliku
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 10:49
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

oprostite svi kojima sam obećala heuheru,nisam sigurna je li to ta (šarenolisni bršljan) ili obični
vidi sliku
 
 
 
"Nebi se štela mešati al moram". Mari ne nudiš Heucheru (koraljnu zvončiku) nego Hederu (bršljan), ispravi.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 12:31
Yes, pričamo o hederi helix,hvala Tija

još imam nešto japanske anemone, za ponudit

a molit ću fino: begoniju s korjenom (ne spada u
                                           gomoljike)
                                                        
      koja ima viseći cvijet,crveni
      i još jednu šarenolisnu
              
    
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 20:56
Mari, ja bih se predbilježio za anemone, ako ima još... na žaliost nemam još ništa za ponudit, moje su biljčice joč mlade kao i vrt, ali s vremenom će biti svašta pa ću sigurno imat štogod za razmjenu. Hvala unaprijed, Medo
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 21:09
može,ako mi prevedeš ovo šta stoji u tvom potpisu
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 11:03
Mari imaš li još anemona? Hvala
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 15:01
hvala Mari. Naravno da ću prevesti, inače se radije držim originala pa tako i ovdje. Radi se o citatu iz predrage mi knjige '' Galeb Jonathan Livingston'' još dražeg mi pisca Richarda Bacha. Slobodan bi prijevod glasio ovako: većina galebova ne mari previše oko toga da nauči nešto više od najjednostavnijih principa letenja - kako doći od obale do hrane i natrag. Većini galebova nije bitno letenje, nego hranjenje. Tako i ja kao i mladi Jonathan u letu gledam, učim o svijetu, životu, a najviše od svega radujem se letenju samom...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 23:45
medo,čitala sam Galeba,tada mi se svidjela knjiga,
pošalji adresu na pp,šaljem ti slijedeći tjedan
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 09:36
molila bi sjemeturskih klinčekaako netko ima, čim prije, bila bih zahvalna
isto tako i vrtnih karanfila

Ispričavam se svima kojima sam obećala a nisam poslala ..ali uskoro budem..ne zamjerite, nadala sam se da ću imati prilike na drugi način po nekome poslati..Sorry! malo me muči slanje poštom jer ova ispostava kod nas za(j)frkava, vidim da imaju zahtjeve kakve ostale ispostave ne postavljaju..traže da je umotano u poseban papir, pa ne smiju biti neke etikete, na kutiji, a kad sam slala u omotnici "s mjehurićima" umalo su se biljke osušile (tako mi je rekla TB)
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 09:46
imam nešto sjemena od sljeza kakav je u mom vrtu, rado ću ga poslati ako netko želi
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 22:05
mari ja sam taj problem s 2posebnim papirom, omotom, bezz rupica, etiketa..." paketa rješila tako da sačuvam neke kutije /npr. od cipela, nekakve ambalaže koja mi odgovara veličinom i slično)
i onda tu kutiju razlijepim na spojevima i opet sastavim samo s unutarnje strane gdje je obično jednobojan papir bez ikakvih natpisa i etiketa (i svega ostalog što ide na vanjsku stranu)
nanovo zalijepim i to je toWink
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 19:55
natalija odlična ideja, hvala, ma snašla bi se i ja ali malo bolest, malo lijenost,
a stvarno sam bila ljuta na kutinsku poštu, ima više toga, jer ono što oni meni neće primiti a ja dobijem takvu pošiljku iz drugog mjesta, znači da propisi ne zabranjuju
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 23:23
Ja nisam ni sakupljala sjeme turskih karanfila.Virnem sutra pa ti poberem ako se nisu rasijali već.
Kaj se pošte tiče,vidiš koja razlika.Ja sam od početka kupovala pakete na pošti dok mi šefica nije rekla,kad je vidjela da često šaljem,da mogu u bilo kakvu kutiju staviti samo da na vrh naljepim bijeli papir.Tamo di bude adresa da je bijelo i da paket povežem špagom.Tako mi i dolaze paketi a i ja šaljem bez ikakvih problema.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 00:18
shasha istina, ali ako se oni zainate, ne vrijedi se svađati, želiš li ti možda sjeme od sljeza, to mi je slučajno ostalo kad sam još ujesen slala TaTjani43 i Rosi2, jedna nije dobila ni sad ne znam koja
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,232 sekundi.