Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 19:16
biće,biće tu svašta lijepogClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 18:14


Mislim da je to sad to...
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 18:05
Hvala na dobrodošlici! Pokušao sam postaviti par slikica pa sam u galeriju dodao taj svoj travnjak, zapravo dio istoga na kojem se vide i moji lješnjaci koji su konačno počeli listati, jedva čekam da se sve zazeleni i konačno opet zasja sunce. Danas je vrijeme, kak bi se reklo: ''nit v r.. ni mimo'' :(.
Postavio sam i jednu sa svojom kozjokrvinom koja se lijepo razlistala ove godine. Još kad procvjeta pa zamiriši cijelo dvorište.. mmmmmmmmmm
Jučer se društvu pridružilo nekoliko novih biljčica pa je sada dvorište bogatije za dva nova drvceta i jednu aroniju. Šteta što su sada još mali pa se na slikama ne bi dobro vidjeli, no poslikat ću ja njih da se jednom sjetim kako je to izgledalo kada su posađeni. A, da! Travnjak je pokošen u cijelosti iako sam mislio da neću stići sve. Ima toga podosta, nekih 2000m2 pa treba vremena i poslušnosti od strane kosilice...
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 11:14
Dobrodošao !!!!!!!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 09:40
Dobrodošao medo Hug!
 Kad si spomenuo travu, odnosno miris trave, znala sam da se odmah moram javiti i ja sam jučer prvi put kosila svoj mali travnjak(dobro, mm je kosio ja šišala krajeve LOL) i upravo pomislila baš to:kooonačno Wink!
Ali možeš ti i pisati bez slikica, ovdje je "dopuštena" i takva forma.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 08:34
Evo i mene, polako se uključujem u ove forumaške vode...
Jučer sam KONAČNO dočekao da se trava malo prosuši od ovih proljetnih kiša i prvi puta ove godine je pokosio. Jako mi je falio taj miris svježe pokošenog travnjaka! Uslikat ću ovih dana svoje biljke i okućnicu pa se nadam da će se kroz nekoliko mjeseci/godina primijetiti i razlika od ovoga što je sada tu. Planovi su veliki, a vrijeme i financije će određivati tempo kojim će sve dobivati svoj konačni oblik i funkciju.
LP
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.