Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora-art, Zagreb, 25.5.-31.5.2010.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora-art, Zagreb, 25.5.-31.5.2010.

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 23:22
i još malo slika..
mediteranske biljke na gradici
       

       

      

      
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 23:47
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

Unatoč ogromnoj želji i isplaniranom putu na Floru ipak nisam uspjela doći (vražja virozasmile210baš me morala uloviti u najnezgodnijem času).
Žao mi je da nisam usjela vidjeti sve te ljepote ali zahvaljujući vašim fotkicama uspjela sam barem malo biti tamo. Ali bit će još Flora... i nadam se da ću i ja jednom osvanuti na Bundeku.
 
Primavera, čestitam na prekrasnom štandu! Da sam bila tamo sigurno bih ti sve pobrkala jer bi sve morala pipnuti prstićimaEmbarrassed 
 
 
...nadam se da se već oporavljaš draga Anastazija... to tak dodje, bolest ne pita za termine Wink a glavno da nije neš' teže... kamo sreće da si bila i sve pobrkala pipajući, možda bi tada i kupaca bilo više LOL ...no, ne žalim se, bilo je svejedno lijepo kao i uvijek... hvala ti puno na komplimentima Thank%20you! za štand, trudimo se, ali moglo je i bolje Wink  ...i držim fige da konačno prestane padati, srce mi se steže dok gledam kako nam  Slavonija pliva, nadam se da nisi u poplavnoj zoni Confused
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 23:50
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

drage naše hobistice upala sam u vašu temu,valjda vam ne smeta, a kako smo bile blizu, čak sam zavirila s vrata u paviljon ali nisam upala,jer se već smrkavalo a ja se zaputila prema kolodvoru ,ja sam vam prvi puta na Flori i 2 sata obilazila sam dok nisam srela admina i suprugu mu, i onda se malo družila s njima i još nekima..
 
 
...draga Mari, uvijek si dobrodošla, konačno ovo je osvrt na Floru i lijepo je vidjeti iste vizure različitim očima... nadam se da si dobro pazarila Wink i opskrbila se novim biljčicama...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 21:22
Primavera drago mi je da si i ove godine imala štand na Flori.
 
Ja na žalost ove godine nisam stigla doći na Floru, i jaaako mi je žao, ali sam čula od izzy da ti je štand bio super.
 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 14:20
Kisses   Kisses  ...pusa tebi draga moja Proljećica i naravno našoj Izzy, valjda ćemo se negdje ipak uspjeti susresti i opet malo proklafrati uz neku kavicu ili kriglicu
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.