Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Povrće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čeri/šeri rajčica - Lycopersicon lycopersicum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čeri/šeri rajčica - Lycopersicon lycopersicum

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Andrej View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andrej Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 13:49
Originalno poslano od člana cukorrek cukorrek napisao:

Uspjelo postavljanje, ovo je slika iz 6. mj.



MicroTom, uzgajam vec trecu generaciju ove sezone:
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=266&PN=5

Disklejmer: ne prodajem papricice niti sjemenke, a sve sto sam pametnog znao reci o njima je vec visestruko ponovljeno u ovoj temi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
cukorrek View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Srpanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cukorrek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 19:38

Uspjelo postavljanje, ovo je slika iz 6. mj.

Na vrh
cukorrek View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Srpanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cukorrek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 18:33

Sasvim slučajno sam proljetos nabasala na jedan "flanac", raste u tegli, pun je rajčica i nije viši od 7 cm. Imam i slikicu ali je moram naučiti postaviti na forumu.

Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 06:26
Draga rein, veeeelika ti hvala!Tongue
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 17:55
Renn,kasniš,nije sad vrijeme za sijanje paradajza,to se radi u veljači ili ožujku.Jedino ako si na jugu,onda se može sijati za kasnojesensku berbu.Inače,sjemena ima kod svih koji se time bave,npr Thompson-Morgan,klijavost je odlična,sjeme dođe bez problema,plaća se karticom,ili na Ebayu gdje se plaća Paypalom.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 07:39
Poštovana ekipo znalaca, dobro vam jutro!Molila bi vas da me uputite di da nabavim sjeme ili sadnice mini rajčica (svih vrsta) jer ih obožavam, a na e-bay se baš ne snalazim. Ako baš moram na e-bay molila bi da mi pošaljete link pa ću valjda nekako... e da, da li se sjeme uopće šalje?Hvala vam!
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.