Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anastazijin_   zeleni raj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anastazijin_ zeleni raj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 125>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 11:48




U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 11:53
kad bu berba maslina? Wink
ček...jel ti ova tradeskantija ostaje vani po zimi??
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 11:59

Posađena je ove godine tak da još nije vidla zime. Ostavila bum je vani da vidim kaj bude, čitala sam na netu da su je našli čak na Aljasci pa nek se i moja bori.

Od berbe maslina nikaj, njih pobere svake zime kuna, meni samo ostavi drekece sa košticama  LOL.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 18:01
Danas mi je bio jako težak dan...priprema stvari MKM za zimu i za odnošenje u Caritas... trebalo mi je malo odmaka i odlučila vidjeti to čudo od vrta...ma kakav vrt, to je perivoj i nemoj mi  samo reči da ti dan traje manje od 56 sati ili barem priznaj kako imaš dva vrtlara!
Ne znam što mi je ljepše, azaleje....luuuuuuuuudilo, lavanda uz zid od cigle, stazice od cigle, maslina... plave su me hortenzije u nekoliko tonova raspametile..uz sve posebna urednost..skoro pa apotekarska...Moam pod hitno još koji puta u komadu prošetati cijelim rajem prije no što počneš naplaćivati ulaznice!!!!
Nije mi čudno s obzirom na raslinje kako je netko kroz grane i more vidio a sad ti meni reci jesam li ja prolupala od toliko ljepote ili sam stvarno ugledala u daljini tornjeve Katedrale!
 
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 20:08

Jadna moja Franjica, s obzirom na to da se od mene ne vidi katedrala, mora da si prolupala. Zezam se, nemoj se ljutiti.
Puno ti hvala na pohvalama  Embarrassed. Da bar imam dva vrtlara, možda bi stigla na više forumskih kavica  LOL. Ovako se moram osloniti na svoje dvije ruke (da ih bar imam više) i nesmijem zaboraviti još dvije ruke MM.
A nemam ni zidara, pa sam i zid zidala sama, zato se sad oće zrušit  LOL.
A ova apotekarska urednost - nije baš tak, one druge dijelove ne slikaš  Wink.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 21:05
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Posađena je ove godine tak da još nije vidla zime. Ostavila bum je vani da vidim kaj bude, čitala sam na netu da su je našli čak na Aljasci pa nek se i moja bori.

Od berbe maslina nikaj, njih pobere svake zime kuna, meni samo ostavi drekece sa košticama  LOL.



pa to bude nekaj slično onoj seriji Opstanak LOL sad me baš zanima kaj bu na proljeće Smile
pa vidiš da kuna nije sebična...ipak nekaj ostavi LOLEmbarrassed
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 21:09

Ja računam da bu se nadzemni dio smrznul, al da bu korijen ostal i na proljeće ponovo poteral.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 21:27
Anastazija,ja sam opet prošetala po Tvome vrteku i imam pitanje...ona vrtna azaleja...cjelu godinu je vani ili je to prednost što  je smile94Tvoj vrtek u nekim toplijom krajevima?
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 21:49
Sta reci? Neznam... zanjemila sam od ljepote!!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 22:40

Silvestra, azaleje su vani već šest godina i krasne su. Vrt mi nije u toplijim krajevima nego na brijegu iznad Zg, gdje je i po par stupnjeva hladnije nego u gradu, a ima i više snijega.

dijana7566, smile113
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 09:10

uz sve pohvale za vrt imam i jedno pitanjce. Da li palma ostaje preko zime u vrtu?

 
 
 
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 10:24

Tajčica dobrodošla!
Palme su posađene u zemlji već godinama, samo ih po zimi zaštitimo kad temparature počnu i po danu padati ispod 0 ili  -5.
Na zimskim slikama se vidi kako su bile zaštićene.
smile78
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 10:31
I ja sam malo otškrinula vrata raja - ne smijem ih širom otvoriti, možda bi ostala tamo
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 10:36

Otok, samo ti dođi, čekam te !
smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 10:44
Što imaš u planu - kopanje, zidanje ..... LOL
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 11:06
Svaki put kad uđem u tvoj vrt divim se uređenju. Stvarno je pravi park. Predivan a čini mi se i prilično velik.I zapravo me uvijek zaškaklje pitanje: koliko je star? Jeste li ga vi  od početka planirali tako ili ste nastavili, mjenjali i sl.Jer je zbilja posebanThumbs%20Up.
Onaj zid od cigle... ma i meni nekak izgleda "krhko"WinkLOL a za ljubičasti puzavac sam i ja htjela pitati. Sad si me začačkala da probam ... i ja negdje vani ubosti. Tim prije što imam u dvije vaze: mješano ljubičasto,svj. zeleno i od pred malo još svaki posebno.  
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 11:43

Otok, ako dođeš ne moraš ništa raditi, samo uživati  Smile.

Bako, u kuću smo uselili prije sedam godina, a vrt je u to vrijeme bio sav raskopan sa hrpama građevinskog materijala. Jedino su bili veliki cedrovi i borovi. Sve ostalo smo posadili svake godine pomalo i još nismo gotovi (nikad ni nebumo LOL).
Zid od cigle za sada odolijeva jakim vjetrovima, a uspio je preživjeti i zimu.
To je  "cigleni suhozid". Kad se previše nagne bum ga presložila Wink, a kad mi dojadi samo ga maknem bez rušenja i alata LOL.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 15:25
Anastazija,ja sam bila uvjerena da je Tvoj vrtek u z more,a sad mi je lakše kad znam da je na brjegu iznad Zagreba,i drago mi je jer sam ja na brjegu pokraj Zagreba...znači azaleje mogu van...imam tri male...nadam se da će preživiti vani i da su to te koje Ti imaš...
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 16:01
Ostala sam bez riječi šetajući tvojim vrtom. Jednostavno je prekrasno.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 17:19
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Ne mogu odoljeti a da vam ne pokažem opet svoju dragu maslinicu  Smile








sve ti je prelijepo al ovo mi je stavrno lijepo,sviđa mi se dekoracija sa kamenom,i sama hoću oko ruža takav kamen stvait
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 125>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.