Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rajska ptica - Strelitzia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rajska ptica - Strelitzia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 10>
Korisnik
Poruka
lorna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 21:18
Nisam stigla kupiti :(
hajde, kad opet bude netko znao da ima u ZG neka takva prilika... javite :)
http://lorna.mojblog.hr/
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tropi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 745
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tropi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 21:37
ima ti ih još ....40 kuna Bauhaus Žitnjak,zadnja polica do izlaza na vrtni dio....
izbalansiranu dijetu čini po jedan kolač u svakoj ruci!
Na vrh
lorna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 19:30
Joooooj
ja sam u Gajnicama..... hajd, bum potegnula!
fala
fala
fala
http://lorna.mojblog.hr/
Na vrh
lorna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 19:31
Potegnula ja.... i kupila 2 od preostale 3. Poslije mi bilo žao da nisam uzela sve 3...
Jednu sam poklonila rođaki koja je isto ostala bez svoje, a moja eve istjerala prvi list u novom domu i sjajno se drži..... ne bum hvalaila, vele da se to ne smije Wink
 
Sebi sam  ostavila ovu desnu. Nije velika, ali mislim da ovakva ima veće šanse  prilagoditi se....
http://lorna.mojblog.hr/
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 22:44
vidim da ste se zaljubile u rajsku pticu , ja  svoju držim  vani evo cijelo vrijeme , a iznesla sam ju van , kad i sve cviječe , , ove godine je več pustila nekoliko lijepih velikih zelenih listova , . ali ja čekam cvijet , onda ču znati da sam je ga stvarno zaradila , jer toliko pazim na tu biljku , kao i na orhideje , i vjerojatno če me nagradit , ja se nadam , a vidim da i vama to uspijeva 
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 21:49
Mama na otoku je ima.Stara oko 15 godina.Nastala iz sjemena od susjede.Lani je imala 12 cvjetova.Dugo je zimi bila zaštićena  svake godine sve većom kučicom(drvo,folija,poklapali bi je odozgo).Sad je to zbog veličine nemoguće već par godina.Isto se nije smrzla.Sad ima pupoljke koji jako sporo nastaju.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 10:35
Bila ,slikala.Pupoljci u istom stanju.Valjda čekaju da zatopli.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 14:20
Kakav veličanstven primjerak!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 19:12
prekrasno, slikaš nam je i kada procvijeta ?smile120
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 02:10
Naravno.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 11:06
... mislim da ću doplivati do tog otokasmile63 kad procvjeta moja miljenica, pa to je cijeli grm! Prvi puta u životu sam živu rajsku pticu vidjela u jednom cvjetnom centru i onako sa par listova i viiiiisokim cvijetom, stvarno me nije impresionirala ali ovo obilje listova i kako kažeš pupova... jedva čekam da procvjetaju pa da ih vidim!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 14:05
K O N A Č N O ! ! !
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
matilda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Lokacija: Krapina
Status: Offline
Bodovi: 540
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje matilda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 18:47
smile227 moja nikad neće biti takvasmile220
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 12:18
Naravno da ćete dočekati.Ovo je moja strelicija od prije jedno petnaestak godina sa moje dvije princeze.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 11:55
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 11:58
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 11:59
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 12:23
kako su lijepi ti cvjetovi!!! tako samouvjereni, veličanstveni, jednostavno, mmoraš im se diviti...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 00:17
smile211ovo je stvarno najljepsa rajska ptica koju sam ikad vidjela.... posebno ih volim i puno sam ih dobila (reznica) no nikad nisam vidjela ih u zivo ovako na okupu. Duboki naklon i cvijetu i vlasnici!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 10:20
BEZ KOMENTARA
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.