Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora Art 2011.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora Art 2011.

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Flora Art 2011.
    Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 14:16
ljudi, uskoro će nam Flora...za nepuna dva tjedna...Bundek se već priprema...od srijede, 1.6. do nedjelje, 5.6.2011. Ove se godine još poklapa i s dolaskom Svetog oca u Zagreb, baš taj vikend, pa će sigurno biti još veća gužva nego inače.
No, vjerujem da to nikoga neće spriječiti da navrati na ovaj cvjetni festival.
Vjerujem da će većini najviše odgovarati subota...
Imate li namjeru doći?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 14:42
Naravno, ki kako more, ne znam kako ćemo to uskladiti s dolaskom crkvenog poglavara. Bit će gužve...ali prijavljujem se.
Ma za gospu blaženu di si našla taj smailić? Podsjetio me na prvu Floru i ono hodanje u spirali....LOL
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 15:57
Ja dolazim, već sam najavila, makar pješice, ali ne moramo mi biti isti dan kad i papa, u biti ja ni ne znam kad papa dolazi i koliko ostaje, meni je to trošenje novaca u ludo u ovoj krizi.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 16:46
Ni ja ne znam kad papa dolazi, al znam da bigmamma i bigtata dolaze.

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 19:54
Ja znam da i ja dolazim sigurno, a tko će još od ekipe 051, to ćemo vidjeti kad se izjasne.
Subota bi nama bila najbolja, pa mi je baš žao što se poklapa s dolaskom pape, jer će sigurno biti ludilo i na cestama i drugdje. No preživjet ćemo!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 20:01
Papa u Hrvatskoj http://www.papa.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=92&Itemid=61
Ludilo oko Hipodroma će biti već u subotu i neke ceste će biti zatvorene i osiguranje oko hipodroma ali valjda Bandić zna što radi, a i MUP. Uglavnom gužve bude i to velike za vikend.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 09:35
11.00 – Predviđen dolazak u zagrebačku zračnu luku Pleso. Tijekom svečanosti dobrodošlice u zračnoj luci Papa će održati svoj prvi govor;

Dakle puno ranije moramo doći na Bundek, cesta bu sigurno zatvorena, ili mi koji dolazimo sa istoka, dubrovačkom av., pa poprečki.

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 11:38
Prema ovome čini mi se da je zgodnije da mi iz Rijeke, obzirom da smo većinom penzićke ipak dođemo radnim danom, pa da izbjegnemo tu gužvu oko vikenda. Moram se konzultirat s mojim "curama".
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 11:45
najbolje bi bilo radni dan svima nama, makar oko 4-5 poslije posla
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 11:53
Mene ove godine nema na Flori, nemam pratnju, a i prošle godine sam preživjela bez nje pa budem i ove.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 11:57
Mislim da ćemo i mi radni dan iskoristit. Ionako je uvijek gužva, a kako će tek bit u subotu...
Hoće li neka zajednička kavica pasti, ako se uspijemo složiti?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 11:58
I ja se toplo nadam da se vidimo, bar na kratko. Ako će biti velika gužva i meni bi više pasao radni dan, to jest izašla bih ranije s posla i našla se sa vama. Smile
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 10:12
ja mislim da ćemo mi ići u nedjelju ako netko bude tamo bilo bi mi veoma drago da se vidimo
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2011 u 16:55
Šteta! Ove godine propuštam sajam.....svatovi baš tu subotu, a ostale dane ne mogu!
Propuštam i dolazak pape.Confused..............valjda će mi biti oprošteno!
Budem, nadam se, slinila nad vašim slikama!LOL
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 12:16
Ja se nadam da ću doći, al koji će mi dan pasati... hm, hm... Malo je nezgodno sa ovim paralelnim događanjem zbog parkinga i samog prilaza...Disapprove
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 12:41
Curke i dečki, Flora nam je pred vratima. Dio zagrebačke ekipe okupit će se u četvrtak, 2.6.2011. oko 17 sati,  malo ćemo pregledati kaj ima, a onda poslije zajednička kavica...
Svi ostali koji taj termin ne mogu, nadam se da će ovdje napisati datum i vrijeme svog dolaska, pa tko može da se priključi.
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 07:48
Nažalost, ove godine na Flori bez mene. Previše obveza preko tjedna, a vikend je vrijeme papina boravka pa je dolazak u Zagreb "nemoguća misija". Nadam se nekom drugom susretu s meni dragim forumašima. 
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 22:05
Ima koja slika? :)
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 22:13
Bila sam ja na sajmu i mogu vam rec da sma jako razocarana ,kao sto sam i pislaa u svom dnevniku ,nekako mi svega toga ima premalo na tako velikom prostoru. jedan izlozbeni dio pa 20 metara trava ...u satoru par kaktusica orhideja druga polovica sa nakitom, ukrasima ,uljima etericnim ...i sve ukupno oko 15 standova.
Nikakvih radionica doista nicega ...
Jedino sto sma primjetila da na svakom koraku ledo skrinja hahaha Jako sam razocarana ...Neznam dali mogu par slika stavit?
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 06:45
Cvjetomanijak (dobro ime, ima nas ovdje mnogoLOL) nemoj biti razočarana, to je naša stvarnost. Bilo je na jednoj Flori predavanje o stoljetnim stablima u HR, žalosno je koliko je malo bilo zainteresiranih. Ili ljudi nisu bili dobro obaviješteni. Što se tiče ponude, takve izložbe bi trebale nuditi najbolje što je novo u struci, no noviteti su i u svijetu skupi, pa se nudi jeftino, dakle "već viđeno" (neš ti noviteta, prošle godine Primula vialli 50 kn). Činjenica je da mali proizvođači nestaju, njihovo mjesto zauzimaju veliki uvoznici, pa je onda sve više proizvoda i hrane, manje cvijeća.
Što se tiče radionica, nudim je već 2-3 godine. Ako si zainteresirana, pridruži se. Teme ćemo lako naći. Slike bi dobrodošle, stavi ih. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.