Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijetomanijakov vrckav  vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijetomanijakov vrckav vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 12>
Korisnik
Poruka
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Cvijetomanijakov vrckav vrt
    Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 16:56
Eto u par slika da pokazem svoj vrt ...

Ovu ideju za piramidu sam posudila od jedne clanice ,tako da se nadam da se ne ljuti svasta ima u njoj ,napisat cu u dnevnik radova


Tackice sam takodjer od nekog uzela ideju ,malo mozda nisu kao orginalne ali ipak sam jako zadovoljna njima...



Eto to je za sada sve ..idem vise o svom bilju napisati u dnevnik radova pa svratite
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 17:00
Krasni detaljići......znači zapravo, ti si vrckava cvijetomanijakica? Vrteka možeš uslikati tak da vidimo njegovu širinu.
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 17:11
Tako je Tija ...obozavam cvijeca usput i vrckava sam Poslikat cu vrt i postaviti slike samo da malo ga uredim prije photosasiona hehe jer trenutno mi je prejako sunce skepavam
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 17:18
I ja sam zapazila posebne detalje... čekamo dalje, prve slike obećavaju....Big%20smile
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 18:58
Vrt odgovara nazivu - vrckav jeSmile
Na vrh
ovcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: okolica Zagreba
Status: Offline
Bodovi: 543
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ovcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 20:56
Male tačkice su zakon Jedva čekam druge sličice!!!
Život je more...
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 21:11
i ja čekam
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 22:13
prekrasan i sladak vrt sa zanimljivim detaljimasmile57
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 22:18
Veoma mi je zanimljivo ovo rješenje sa daskama koje su zapravo kalići...super ideja...možda uspijem nagovoriti muža da i meni tako nešto napravi....
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 08:43
mi ti to zovemo Zagorski kamenjar (posto nema kamenja ) ideju sam posudila od jedne clanice ,doista jednostavno za napravit :-)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 09:08
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 13:15
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 13:57
razigran, zanimljiv, baš pravi vrckav vrt...predivan zagorski kamenjar, svaka čast, jako mi se sviđa, lijepi biljke, divni irisi...to je to, za sada, naravno, želim ti srdačnu dobrodošlicuSmile.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 19:43
ovo će biti jedan posebno interesantan vrt za pohodit, vidim imaš puno odličnih idejaBig%20smileClap
cvjetomanijak dobrodošlasmile73
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 21:33
smile141 za dobrodoslicu i slatke prve slikice ;)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 21:42
smile39alaaaaaaaaaaaaaa..prekrsno bolan ...al mala kolica su božanstvena
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 20:18
Hvala vam svima na dobrodoslici ,i na pohvalama naravno smile198
Do nedavno moj je vrt izgledao tako ali danas nakon ove tuce i pljuska ,sve je tako polegnuto tuzno ...kao da sam osjecala da ce  bit nevrijeme pa sam na vrijeme povezala cvijece i paradajze u vrtu... Eto par slikica kako je to izgledalo danas kod mene...

Magla svuda svuda oko nas...


Moje tuzne potucene sulfinije...


Petunije koje sam sama sijala ,konacno su krenule rasti
i sada ponovo samo leze


A ovo je gospodin koji se spremao na veceru ali to se nebu dogodilo

 Moj prvi i najljepsi neven hehehe ...


[URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/slike_od_clanova/cvijece/27520.aspx]

Eto ,sami procijenite kolika je steta. Nadam se uskoro ljepsem vremenu.



Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 15:36
Nakon malog pljuska ,sunce je zasjalo ,pa sam uzela fotoaparat da poslikam.
Moj ukrasni slak se sprema u cvat

Ime neznam ali mi predivno cvate



Ako netko mozda zna ime,godinama ga imam neumorno cijelo ljeto cvate



I za kraj da vas pocastim slasnim tresnjama
koje su inace 40 kn/kg i prvim malinama



Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 16:45
baš lijepo, svega imaš
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 17:01
Krasno! Onaj plavi cvijetak, koji cvate cijelo ljeto je različak, a ako nije, neka me netko ispravi...Jako mi se svidjela ona piramida...i naravno, fotke su ti jako lijepe!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.