Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Zanimljivosti o cvijeću i biljkama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtlarica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtlarica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2012 u 10:41
Pozdrav svima...i ja isto svake nedelje željno iščekujem vrtlaricu i jedva čekam novu sezonu sigurna sam da će biti još bolja i zanimljivija Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 00:31
Ovo trenutno što se prikazuje su reprize (izabrane emisijea) Vrtlarice. No, s početkom radova u vrtu kreću i nove epizode Vrtlarice - takvu sam najavu čula na TV, i ja se tim emisijama iskreno radujem
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 00:19
Iako svaku nedjelju redovito gledam Vrtlaricu, moram priznati da je većina toga već viđeno u Plodovima zemlje. Pa nije loše ponekad ponoviti gradivo. Samo se nadam da će dolaskom ljepših dana osvanuti nove ideje. Istina je da je rječnik kojim se služi jednostavan i svima razumljiv. Sigurna sam da će i ona s vremenom učiniti ovu emisiju kvalitetnijom i sadržajnijom. Vjerujem da osluškuje komentare i sugestije gledatelja. Dobronamjerne kritike nas uvijek natjeraju da analizirami, popravljamo i dotjerujemo svoj rad pa se nadam da će to učiniti i Kornelija.
Sutra je novi dan.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 23:51
Je, ono o iskricama je dobro, a prilog o orhidejama je korišten i u emisiji koja je išla za Božić prošle godine.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 18:16
današnja emisija baš dobra Thumbs%20Up
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 11:02
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

salžem se i ja sa viridarivminim postom.
 
previše mi je "umjetnički" napravljena, dobro snimljeno, preljepo vizualno osmišljeno, savršeni skečevi a emisija sama po sebi nekako prazna.
bolja mi je bila u plodovima zemlje.
 
ovdje je kao da je pokazala da ona može običnu emisiju dovesti na jedan viši nivo. napraviti umjetnost od toga a mislim da nam to ne treba nego da nam treba jedna obična emisija sa korisnim savjetima

Da, dosta ljudi voli to gledati jer žive u stanu i onda se unjonjkaju u bajku i kojoj se kapi rose zrcale na listu salate....Mi profi vrtlari ocekujemo nešto što još nismo vidjeli pa onda ostanemo razočarani pričom koja bi se mogla sažeti na par minuta u prilog za Dobro jutro Hrvatska.U svakom slučaju,dobro je da imamo bar neku takvu emisiju,estetski je odlična,vidi se da se Kornelija trudi.Ja pogledam uvijek na Youtube,žao mi je provesti nedjeljno popodne pred telkom,makar i po ovoj mećavi
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 09:26
salžem se i ja sa viridarivminim postom.
 
previše mi je "umjetnički" napravljena, dobro snimljeno, preljepo vizualno osmišljeno, savršeni skečevi a emisija sama po sebi nekako prazna.
bolja mi je bila u plodovima zemlje.
 
ovdje je kao da je pokazala da ona može običnu emisiju dovesti na jedan viši nivo. napraviti umjetnost od toga a mislim da nam to ne treba nego da nam treba jedna obična emisija sa korisnim savjetima
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 09:13
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Mene najviše smetaju oni predugački đinglovi. Kad se sve zbroji - svake nedjelje pola emisije gledamo jedno te isto.


Jelda?Mene to podsjeća sve na emisiju Škrinja od Branke Šeparović
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 08:36
potpuno se slažem sa Andinom korisniji su bili savjeti u poljoprivrednoj emisiji u onih par minuta 
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 00:13
Mene najviše smetaju oni predugački đinglovi. Kad se sve zbroji - svake nedjelje pola emisije gledamo jedno te isto.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 22:16
nisam razočarana, naprotiv, oduševljena sam i obožavam gledati Kornelijine emisije (i plodove zemlje sam počela pratiti zbog nje), a sama Vrtlarica me osvojila na prvu Smile sviđa mi se to da do korisnih i zanimljivih podataka, savjeta, ideja...dolazim na jednostavan, sažet i koncizan način, razumljiv i bez listanja raznih rječnika stranih riječi Wink

da bi emisija mogla duže trajati, mogla bi, ali mi je drago da napokon imamo emisiju takve tematike domaće proizvodnje, a ne da se unedogled divimo tuđim vrtovima i parkovima i pokušavamo primjeniti savjete koji i ne idu uvijek u korak sa našom klimom i podnebljem (obožavam također gledati engleske vrtove, ali i vidjeti da isto tako prekrasnih ima u neposrednoj blizini) Smile

mijenjala bih termin emisije i stavila je iza plodova zemlje jer su slične tematike..to je recimo samo mala zamjerka, ali ne toliko bitna...i možemo se nadati da će se s vremenom trajanje emisije produžiti Smile i moram priznati da bih rado posjetila taj vrtek jer mi je u neposrednom susjedstvu...možda mi se ta želja jednom i ispuni Smile

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 14:56
Originalno poslano od člana tajčica tajčica napisao:

Pa malo razočarana, očekivala sam nešto više i nešto drugačije :(((
Slažem se, dobra kamera i fotografija.Drugo me razočarava
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 13:01
Kad bi emisija trajala sat vremena kao i ostale takve emisije takvog tipa, mogla bi pricati i o cvijecu. Tako u pisljivih 15 minuta kaze sto kaze :/
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 22:02
Mislim da bi trebala ipak malo vise o cvijecu ! Inace , i u "Vecernjem listu" nedjeljom zna biti !
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 09:33
Meni isto prekida pa onda ne možeš dočekati da krene ponovo.....Pokušala sam preko ovih  gornjih linkova pa ide bolje.....Hvala na linkovima.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 08:09
super andina, moram baciti oko na ove tvoje linkove jer i ja imam isti problem s gledanjem preko hrtovog linka

par sekundi pa parekid pa čekaj da opet počne pa opet par sekundi pa...

Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 22:59
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2011 u 21:36
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 02:21
a kako da to gledam kad sam na poslu
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 22:28
Originalno poslano od člana ljubica125 ljubica125 napisao:

Ja sam bila spriječena danas,a vjerovatno i druge nedjelje.Zna li netko hoće li možda biti reprize?


sutra, ponedjeljak, 2. program, 12.15 h
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,204 sekundi.