Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvjetna pijaca u Amsterdamu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvjetna pijaca u Amsterdamu

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Gordana102 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 06 Studeni 2010
Lokacija: Slatina
Status: Offline
Bodovi: 244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gordana102 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 20:32
dok sam ja napisala post otvorile se i meni ostale slike 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 20:58
Josipa sada mi je jasno zašto nisi ništa kupila. Eh, da je kofer bio tu, čuda bi se događala. Smile

Ja bih se izbezumila da me netko pusti na taj plac.

Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 16:50
mislim da bi se razbolila od muke da ništa ne kupim
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2011 u 12:55
Uh, uh!smile221...koje li krasote...?
Pa ni cijene nisu baš prestrašne...

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2011 u 23:34
Tamo gore na sjeveru , tamo gdje sam ja , tamo dodju Holandjani sa velikim teretnjacima na Fischmarkt i onda prodaju cvijece nadvikujuci se ! Nekada bi se mogao i mali imetak potrositi kad bi htjela kupiti sve ono kaj oci vide !   smile128
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2011 u 18:41
ja tome ne bih odolila,ma kupila bih nešto pa makar mi zabranili ulazak u EU,i onako sam navikla kud krenem da me pretresaju i kontrolišu kao da sam neprijatelj br 1,no imala sam u planu 2012 ići tamo u aprilu na otvorenu izložbu tulipana i kraljičin rođendan ali odoh na drugi kraj svijeta,valjda će i tamo biti cvjećkica
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2011 u 00:15
Draga Sarajka , Amsterdam na proljece je nesto predivno ! Steta da imas tako lose iskustvo iza sebe . Pokusavam ti docarati :




Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2011 u 11:26
Hvala Gute Fee na slikicama,no ja i pored svega planiram jedno putovanje u Holandiju,a jedno u Norvešku jer imam tamo rodbinu pa bi bilo lijepo i njih vidjeti i obići  barem dio tih lijepih krajevasmile79
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2012 u 17:03
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

A mogla si kupiti barem onaj cannabis starter kit koji se vidi na slici LOL
He he,baš sam grozna. I meni je cannabis upao u okoTongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.