Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 16>
Korisnik
Poruka
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 00:17
Dobro nam došla Bucka, vjerujem da ćeš dugo ostati s nama i pokazivati nam napredak uređenja vrta koji već sada ima puno lijepog cvijeća. Za oko su mi posebno zapele heuhere.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 01:31

Kamenjar i terasa koja bi ove godine konačno trebala biti natkrivena. Zastoj je nastao iz razloga što je na sjevernoj strani i ako je natkrijemo crijepom, bojim se da u dnevnom boravku neću imati dosta svjetlosti. Ah, samo problemi . Da mi ipak uživamo u ljepoti cvijeća

malo s druge strane, prema susjedima







nju sam imala



...i ovaj sukulentić...



...samo je trebalo biti brižan pa na vrijeme presaditi u kalj i odnijeti na sigurno. Zato sada mogu i pisati u prošlom vremenu. Imala...



pa malo lončanica na terasi









Stalni posjetitelji





Leptiri lavandu obožavaju. Kada je lavanda u punom cvatu leptri dolaze u "rojevima"




Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 09:47
Prekrasno cvijeće i onda naletim na guštera ,ja mislim da bih odmah dala petama vjetra
Na vrh
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 15:44
Bucka, jako lijepu okućnicu imaš, kamenjar mi je super
Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 17:43
smile64
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 15:33


 Vrt ti je prekrasan Tongue  Jako mi se sviđaju tvoje tegle od terakote Wink .

"Natjerala" si me da ga dođem posjetiti Embarrassed
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 22:28

            
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 21:08
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

Prekrasno cvijeće i onda naletim na guštera [IMG]smileys/smiley29.gif" align="middle" /> ,ja mislim da bih odmah dala petama vjetra [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />


kamelia, samo ti se čini, toliko se navikneš na njih da su ti simpatični. Prošle jeseni nam je gost u vrtu bio mali jež.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 21:11
Originalno poslano od člana Fanika Fanika napisao:

Bucka, jako lijepu okućnicu imaš, kamenjar mi je super


Fanika,hvala na pohvalama. Ovog proljeća je kamenjar na redu za sređivanjem. Zemlja je jako sjela, a htjela bih ga nasaditi više s patuljastim zimzelenim grmovima.

Ovog proljeća je izgledao ovako. Očito treba još mnogo zemlje, ali i kamenja.

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 21:19
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

[IMG]smileys/emot120.gif" align="absmiddle" alt="smile64" />







Niho, hvala na posjeti      
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 21:26
Originalno poslano od člana anči39 anči39 napisao:


 Vrt ti je prekrasan [IMG]smileys/smiley17.gif" align="absmiddle" alt="Tongue" />  Jako mi se sviđaju tvoje tegle od terakote [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" /> ."Natjerala" si me da ga dođem posjetiti [IMG]smileys/smiley9.gif" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />. 




Draga Anči hvala. Nemoj nas ove godine iznevjeriti, pa da ne pokazuješ svoj cvjetnjak, ali i povrtnjak. Sve ti je prekrasno pa stoga jedva čekam nove slike.
             

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 21:28


Vijolica hvala na posjeti. A gdje nam se ti skrivaš, zašto te ne mogu pronaći?    
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 21:39
Bucka totalno odlepih na tvoj kamenjar predivnih boja
Samo ti nastavi da ga puniš a ja ću ga obilaziti sa zadovoljstvom
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 22:02

Ovo sam uslikala danas. Ove godine ne znam zašto mi ljubičice tako slabo cvjetaju    Mm, da, konačno je i kod nas na sjevero istoku malo zasnježilo.





Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 22:04
E,moja Bucka,ja ti još skupljam hrabrost da bi vam mogla pokazati moju bjedu.Kad vidim ovakve vrtove kao što je tvoj još mi više ponestaje hrabrosti.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 22:06
Bravo za vrijednicusmile120
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 22:12


Zato vam svima šaljem ovaj mali buketić ruža. Da, moram reći, da u vrtu imam biljke koje cvjetaju od najranijeg proljeća, kako bih u vazi uvijek mogla imati mali buket cvijeća. To volim i to mi između ostalog oplemenjuje Moj dom.


Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 22:43
Originalno poslano od člana vijolica vijolica napisao:

E,moja Bucka,ja ti još skupljam hrabrost da bi vam mogla pokazati moju bjedu.Kad vidim ovakve vrtove kao što je tvoj još mi više ponestaje hrabrosti. [IMG]smileys/emot106.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot133.gif" align="middle" />



Vijolice, sada si me rastužila. I moj vrt je daleko od raskošnih vrtova pojedinih cif-ovki. Tu još treba mnogo vremena, ali bome i novaca. Ali mislim da je svaki vrt lijep na svoj način, da i onaj najskromniji ima svoj šarm. A mi smo svi tu, barem ja tako mislim, ne da ocjenjujemo vrtove, već da se divimo lijepom, razmjenjujemo iskustva, prikupljamo ideje ... Zato samo naprijed.    

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 22:55
Hvala ti na lijepim i utješnim riječima.Imaš pravo,nismo tu za ocjenu nego da "ukrademo" neku ideju,dobijemo i dajemo neki savjet i družimo se s ljudima koje vole ono što i mi volimo.Ma smoći ću ja i hrabrosti...kad tad!
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 10:26
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:

Originalno poslano od člana Fanika Fanika napisao:

Bucka, jako lijepu okućnicu imaš, kamenjar mi je super


Fanika,hvala na pohvalama. Ovog proljeća je kamenjar na redu za sređivanjem. Zemlja je jako sjela, a htjela bih ga nasaditi više s patuljastim zimzelenim grmovima.

Ovog proljeća je izgledao ovako. Očito treba još mnogo zemlje, ali i kamenja.


ma divan jeSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.