Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Radovi- dori-st
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Radovi- dori-st

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
Korisnik
Poruka
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 15:09
fenomenalni radovi bravo Dori  smile141smile99
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 15:47
...mmmm, prelijepe su škrinjice sve redom, svaka posebna na svoj način, ružice nježne, magnolija vrlo elegantna, a posljednja ruža na kovčežiću baš starinska....braaaaaaaavo draga Dori smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 15:57
Predivne škrinjice,rađene sa meni omiljenim salveticama!
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 18:20
Ne znam koja mi je lijepša od koje... prekrasno Smile
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 18:56
Božice, saara, vanja, primavera, piramida,  llluvia, hvala vam tete!!!!!!
 
:J%20-%20clap%20-%20happy
 
/kis2%20-%20Kiss%20on%20Left%20Side.%20-%20love
 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 19:56
nakon onog smajlića (ti znaš o kojem pričam) na mojoj temi počela sam paziti na detalje. ne, neću ga opet staviti...
htjedoh reći da su ti kutijice apsolutno prekrasne, a od detalja zapazila sam odlične rubove na zadnjoj kutijici. izgleda mi kao da je bilo prilično pipkavo za to izvesti a da ispadne tako uredno. smile211
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 20:08
Ma anastazija draga, zašto paziti, pa čemu bi se onda smijali, to nam razbije monotoniju kad tako s nekim ispadne nešto nespretno.
smile72
 
Hvala ti na lijepim riječima  za moje radove, te rubove na kutijici sam prvo obojala onom crvenkastom pa onda četkicom za zube(!)  malo još natupkala točkice drugih  boja. Nije bilo komplicirano.    
 
smile78
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 07:42
Kutijice su prekrasne. Jedna bolja od druge!
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 15:35
 
 
 
 
 dori ova je med medeni..kako su mi promakle nije mi jasno...
sve su na svoj način lijepe, ali ova me baš oduševila...
  
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 00:32
prekrasno! Smile
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 21:19
curo draga odusevila si me kutijicama,ne znam koja mi je ljepsa od koje,igra boja ti je fenomenalna,a krakl posebna prica,mrrrrrrrrrak,i jel to uopce obicni krakl,tako mi je neobican..smile141smile211
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 11:56
Anđelka, lula, more, kaćo, hvala vam tete.
 
smile79
 
 
Kaćo, to ja od tebe kopiram mackanje sa više boja, ali moram još učit da te stignem.!
Da, to je najobičniji cracle, ali sam ga nanosila tanko kistom, pa dok se sušio opet malo poravnala di je ostalo debelo,  da ne ostanu one debele pukotine kad se osuši nego da više liči na dvokomponentni. 
Na kraju sam bila zadovoljna, s obzirom da je to tek drugi put rada s cracleom nakon neupjeha na staklu. 
smile78
 
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 19:01
Draga dori-st,ona kutijica sa sitnim ružicama je lipa,lipa ,najlipja...smile78
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 13:49
kutijica sa magnlijom mi je favorit...predobra je... ajme...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 00:20
Radovi su ti prekrasni, puno puta sam dolazila na tvoje stranice i sad kad sam se konačno priklju čila ovom forumu moram ti izraziti svoje divljenje.Koliko sam shvatila ti si iz Splita pa se nadam da ću na nekom od okupljanja splitskih forumaša imati čast i upoznati te!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 02:31

Draga Dori! Ovdje ti je sigurno nešto poznato, a to je ova kutija lijevo-jer je tvoja, koja me stvarno oduševila. Desno je moja, rađena s krakle efektom, ali se to baš na slici ne bi reklo. Ne znam šta si ti radila sa svojom, ali mi je daleko ljepša od moje. Jesi magnolije obrubljivala linerom (zlatnim) ili nečim drugim? Ova podloga oko magnolija mii je famozna,ovako šarenkasta,  i ne znam šta si radila i kako si to postigla???? Ali, je f-a-n-t-a-s-t-i-č-n-a!!!!! Često spominjete patiniranje, a ja to ikad nisam probala. Šta si radila ženo, da je ovako dobra?!smile58 Vidi šta se ulizujujem, hehehehehe!!!!!

Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 10:53
Uh splićanke, izvukle ste me iz zadnje klupe, a baš san se lipo pritajila i uživala.
Ali eto mare, kad si me već izvukla na "naslovnicu" s pitanjem, evo da ti odgovorim.  Prvo ti želim dobrodošlicu i zahvaljujem na komplimentima, drago mi je da je moj rad nekome poslužio kao inspiracija.
Dakle, magnolija je uokvirena zlatnim linerom kako si i pretpostavila. A ono na podlozi je isti taj liner samo sam ga tupkala lagano sa grubom stranom spužvice za suđe, u stvarnosti se on samo lagano nazire, slika ga je nekako istakla puno pa djeluje pomalo neuredno, a zapravo se naziru zlatne točkice i sjaj. Eto, nadam se da sam pomogla.
Slavice,  pozdravljam i tebe, dobro došla, hvala ti na lipim riječima!
Pozdrav i hvala i maslini i nataši. 
smile79
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 00:59
Ja sam napravila kutiju prije nego sam vidila tvoju, a moja na slici izgleda ko da je bijela, a u stvarnosti nije tako blidunjava. Da sam vidila tvoju prije nego sam napravila svoju, sigurno bi te pitala kako si je napravila, jer ovako......uzela svoju u ruke, pa gledam tvoju...i šta da ti kažem "suza suzu goni...". smile43To što tebi izgleda neuredno, meni se baš sviđa i nimalo mi tako ne izgleda. Tvoja mi je u odnosu  na moju miss, a moja..kao neka šta nije ušla među prvih 15 missica na izboru, hahahaha...Ma pokušat ću i ja tupkat po nekoj idućoj kutiji... odlična ti je kutija, odlična!!!smile141  I, hvala ti na dobrodošlici! 
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 18:03
radovi su ti stvarno super! baš mi se sviđaju!!!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 00:41
Ej dori, malo sam opet po tvojoj galeriji švrljala-onaj set s plavim motivima-cvijetovima mi je odličan, pogođen. Morat ću naći takve neke motive da se dijete može malo igrati s novom igračkom
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.