Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zahvala za cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zatvorena temaZahvala za cvijeće

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Direktni link do posta Tema: Zahvala za cvijeće
    Objavljeno: 22 Listopad 2010 u 18:52

Draga proljeće stigla mi je tvoja pošiljka od srca ti se zahvaljujem, gazanije su već posađene u plasteniku.

 
i još nešto što neznam šta je, molim te reci mi da li je u redu da i to posadim u plastenik, ako ne morat ću stviti u teglu
sada samo treba čekati proljeće da vidimo što će biti sa cvječkama, možda uspije kao i na moru da bude trajnica. Koprive su na zakorjenjivanju u vodi, one sigurno moraju biti u kući. Naravno hvala i TM koji je to sve poslao poštom. smile78
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 15:52
Smail, drago mi je da si dobila paketić. Dobro si skužila, imaš dvije vrste gazanija, jednu žutu lantanu ( samo tu boju sam imala) i koprive. Mislim da je to-to, za ovaj puta. I da, lantanu posadi u zemlju, ona ti ima korijen, to jest probaj i nju u plastenik.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 23:04
Draga proljeće posadila sam lantanu u plastenik ali se osušila baš sam smile220tužna, možda da sam ju stavila u teglu, ili možda u vodu ali kada sam vidjela korijenčiće bila sam uvjerena da će se primiti.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2010 u 09:35
Ona je kod mene bila normalno u tegli, tako da mi nije jasno da se mogla osušiti tako brzo, ako je imala korijenje. Za svaki slučaj je ostavi do proljeća, možda ti ipak potjera, a ako ne valjda će moje preživjeti zimu, pa ti onda pošaljem u proljeće, ali me moraš napomenuti. Smile
 
One ti u jesen izgledaju kao da se posuše, odbace sve listove, a onda na proljeće iz tih grana potjeraju, tako da se možda i tvoja predomisli...držim ti fige. Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.