Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kastav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kastav

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2011 u 11:37
Znam da očekujete lijepe slike ali ništa ovaj put. Prošli su tjedan, tj. 13.10. u novoj sportskoj dvorani u Kastvu snimljene dvije TV emisije Lijepom našom. Prva emisija je ove subote 22.10. na prvom programu mislim oko 18,30 sati (malo bolje provjerite Wink).Druga večer je 29.10. Bilo je jako lijepo i jako puno izvođača is primorsko- goranske županije. Nastupala sam sa FA "Zora" iz Opatije tj. otvorili smo prvu večer Big%20smile.
Oni koji me ne poznaju "uživo" ja sam ona sa narančastom maramom Wink
Nadam se da će vam se sviđati. Biti će puno lijepih pjesama i plesa a i običaja iz našeg kraja kao i insert o limenoj glazbi Spinčići u kojoj sviraju MM i Nina.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 20:58
korijenko sad mi je žao što nisam svratila u ovu temu pada gledam tv
a u kastavu sam bila jako lijepo mjesto u crkvi sv .Jelene sam ostavila trag
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2011 u 23:27
mikica, moon, Mari5510, nera,

bravo za temu Kastav. Cure samo naprijed, čekam slikice.

Kastav i okolica su predivni i ima se šta pokazat.

Veliki pozdrav  smile78
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 01:09
Evo nekoliko slika sa tradicionalne fešte u Kastvu ove jeseni od 5. - 8.10.2012.g.

Bela nedeja je tradicionalni trodnevni sajam.

 Slavi se u čast mladog vina, a spominje se već u Zakonu Grada Kastva iz 1400. godine; raznovrsna sajamska ponuda i prateći kulturno-zabavni programi.

Prva subota, nedjelja i ponedjeljak u listopadu dani su ponude i kušanja tek otočene mlade belice, autohtonoga bijeloga vina Kastavštine. Bela nedeja nije samo sajam mladoga vina, već se u Kastvu od davnina tih dana, uz prezentaciju starih zanata, priređuje velik sajam svakovrsne robe, uz brojne ugostiteljske štandove, te mnoštvo kulturnih događanja. Bela nedeja ima višestoljetnu tradiciju, a spominje se još u Zakonu grada Kastva iz 1400. godine.

 
Iz lokalnih novina -  Novi  list
 
 
Evo slika
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Naravno, ja kupila cvijetSmile
 
 
 
 
Kćer je uvijek dobila balon a sada se samo toga prisjeća uz fotografijuSmile
 
 
 
 Nisam gledala snimku, prošle godine,  na TV-u a ni našu Korijenko kada je nastupala, baš mi je žao.
 
 
 
Valjda će netko još staviti koju sličicu... pa makar i od godina unazad.
 
 
Rijeka

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.