Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mostar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mostar

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mostar
    Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 16:37

ja cu biti sjed, ja cu biti star al` bice vjecno mlad moj mostar

Nije moj Wink ali ima nešto u tom gradu što te obori ... cijelo vrijeme kako sam bila tamo samo mi se taj stih vrtio u mislima ..

Prvo kad sam došla ostala sam zatečena ruševinama .. bože dragi pa ja sam mislila da je to puno više obnovljeno ...

staklena banka

Ovdje se nekada .. i ne tako davno stanovalo

Dakle neću puno .. nisam ih puno niti htjela slikati nekako mi je to teško bilo no eto bar djelić samo da nikad ne zaboravimo ...

Konec prvog dela
...

Nisam imala previše vremena za obilaziti a kako nisam htjela baš sama lunjati bijah prisiljena dobrim dijelom obilaziti modne centre .. uhh to mi i treba kad sam u društvu mostarki provodila slobodne sate

No ipak uspjela ponešto i zabilježiti

Od neznam ni samo koliko džamija Mostar ima .. kažu da je ova najpoznatija - Karađozbegova džamija

A bogme skoro svaka ako ne i svaka ima i groblje 

Malo šetnje starim dijelom Mostara

Suvenira ko u priči

Bogme svakojakih hehhhe

Čuvarica suvenira

Polako .. no nekako se ipak približavamo starom mostu

I eto ga .. ima ih sedam ali ovaj je poseban

Neretva dolazi

I odlazi

Hahha mislim da će mnogi reči sada .. ma što nisi skočila ... no ja sam ipak samo fotkala .. ovo je pogled skakača s mosta

Ćuprija .. nije na Drini ...već na riječici Radobolji

Hmmm najrađe bih ušla ...

I za kraj ... najveći ili drugi najveći tako mi rekli .. križ na svijetu

Na Humu


I zumirano

Dosta za danas nadam se do skorog ponovnog susreta sa Mostarom ...

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 16:53
Predivne slike Gogice..Uf,i mene vežu lijepe uspomene na Mostar,moji korijeni su iz tog dijela države,iz Hercegovine.Uvijek uživam gledati slike krševite i tople hercegovine..Ništa, ove tvoje sliku su me lijepo sad navele da što prije idem do Mostara....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 19:35
Gogice, baš si nam to super pokazal, da znam š6t ja neću slikati kad ovo ljeto mm i ja odemo u Mostar.
Bila sam nekad davno, kao srednjoškolka, tko bi se više uopće ičega sjećao osim narvno legendarnog mosta.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 14:09
pa dovoljan je most i taj veseli duh da te povuče da tamo odeš
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 10:25

Gogice ja se tek sad sjetila da si pitala ima li tko iz Mostara kad si išla na put!

Pa rekoh da vidim malo slikica. I dočarala si nam zbilja sve.

I "tugo moja, jel' nam to trebal" (ruševine) i onaj prekrasni, srećom, cijeli dio starinskog grada, arhitekture.

Bila si pravi fotoreporter, uživala sam šetnjom.Svi smo čuli, ali očito nema nikog iz onih krajeva, pa si nam ti dočarala ljepotu tog grada na prelijepoj Neretvi.  

Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2009 u 12:41
očaravajući i tužni prizori na fotkama koje si nam pokazala, šetnja s tobom po Mostaru je bila predivna
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 01:09
-drage moje ima nas iz Mostara,ali nismo znale za ovako nešto,dobit ćete i od mene slika čim krenem u šetnju...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 08:50
kliko sam puta prosla pored Mostara,i nikad nisam prosetala
gradom,sad mi zao...
KIKO jedva cekam slike
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 00:28
-gioiaa,drugi put nemoj proći nego brate na kavu svrati,ja ti nisam daleko od tog prolaznog puta...
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 23:55
Mostar je zaista bio predivan grad. A i sjećam se da sam tu, valjda u blizini Baš-Ćaršije jela najbolje tufakije/Jesam dobro napisala/Žalosno je gledati ove ruševine, nakon što si vidio taj predivni grad kad nije bio razoren....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 09:34
-ah,jedna kritika zbog nepoznavanja zemljopisa-geografije
-izgleda draga Lora da si zamijenila Mostar za Sarajevo
-Baš-Čaršija se nalazi u Sarajevu,i da,tu su najbolji ćevapi
-u Mostaru stari dio grada se zove KUJUNDŽILUK
-Mostar nekad i sad-ogromna razlika-...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.