Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pordenone sajam cvijeća-slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pordenone sajam cvijeća-slike

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
Korisnik
Poruka
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 12:46
Ipak sam ga malo doživila,hvala curke!Clap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 19:04
jagoda, irisica,
prošetala i ja sajmom zahvaljujući vama i napasala oči.

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 01:56
Bodulke drage neka ste malo prošetale sajmom...šteta da niste bile s nama, ali biti će još sajmova...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 02:12

Dobro da je Pardenone tako daleko od mene !!!  Nebi to dobro završilo sa mene da je bliže !!

A vidim da je i Mira ipak stigla u Pardenone,  valjda sam ja pobrkala datume!!!


Poslije ovih slika idem pravac u krpe!!  I sanjam orhideje i mimoze!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 05:07
Prvih 9 slika hrana i piće, zatim orhideje kojih ima i u ZG, prepuna Kalija i ..., zatim kamelije zanimljive ljubiteljima kamelija, kontinentalcima manje. Masovna proizvodnja jednogodišnjih biljaka trajničarima nezanimljiva. Nekad je bilo više malih proizvođača sa zanimljivijom ponudom, no opstaju veliki s istim asortimanom. Sve je više "drangulija", pitam se jeli vrijedno platiti put 300 kn, ulaznicu 8 eura i maltretirati se u autobusu. Ciijene nimalo akcijske, da bi me privukle, isto kao i kod nas na Flori (jeftinija je na placu) a to se opravdava visokom cijenom izložbenog prostora, transporta, rada ljudi koji postavljaju izložbu, To su moje osobne opservacije i ne moraju se svi samnom složiti. Druga je stvar ako netko ide na izlet i druženje. Za to imam bliže destinacije. Eto Free, nemoj patiti, pročitaj i "drugo mišljenje", lijepih biljaka ima po cijeloj EU, ne moramo čekati 2013., ni sad nisu nedostupne.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 14:01
čovjeće razboljeh se od te ljepote.vidi se da vam je bilo prekrasno ma da mislim da to moj buđet nebi mogao podnijeti-jako lako dolazim u napast
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 23:30
Baka Bea, na slikama iz Pardenona smile94 pasem oči na onome kaj se kod nas nemože vidjet ili se viđa jako rijetko, tu ne mislim na neke rijetke biljke, već "ono nešto" od ogromnih orhideja i ostalog prelijepo dekoriranog cvijetnog carstva !!  A dušu i zalihe ću napuniti na našem placu i sajmu, ili kao neki dan u MBM-u kupivši miltonie, cimbiće, oncidiume po 10kn iako ocvale ali u prelijepom i zdravom izdanju!! !!  I čekati strpljivo  da procvatu kod mene!!
Volim pročitati i drugo mišljenje, pogotovo!!  Znamo da nije sve ni crno ni bijeli, ni cvjetno koliko se želi prikazati, ali šta možemo kad na slikicama cvijetnog šarenila svi izbeljimo naše lijepe okice!!

A "pravi Pardenone" bio bi meni i posjet tvom vrtu, jednako bi tako uživala, možda čak i tri puta više, jer za cijenu puta do tamo, kod tebe bi pronašla  mlade biljke u kojima bi mogla uživati od početka, i rasti s njima !!    
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.