Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izložba kamelija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izložba kamelija

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 22:33
Prekrasno
Koliko god mi je žao što nisam mogla doći, u jednu ruku je i dobro, jer tko zna s čim bi sve došla kući

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 22:55
Predivno  smile141
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 23:47
Evo konačno i mene....Današnji mi je dan bio sadržajan, uzbudljiv i na neki način poseban....Najvažniji današnji događaj Velika izložba kamelija gdje sam imala i javni nastup, odnosno čitanje pravila o uzgoju kamelija protekao je opuštajuće, jer nije mi to prvi put, pa nisam imala tremu...Međutim prvi su me puta pažljivo slušale naše forumašice, pa sam morala biti koncentrirana da dobijem prolaznu ocjenu....Pročitala sam komentare Triše i Nataly i zaključila da sam dobila prolaznu ocjenu...
Drago mi je da je sve prošlo u najboljem redu i da je bilo dosta posjetilaca odnosno slušaoca naših pedavanja...Mislim da i MBM mora biti zadovoljan jer je bilo  dosta prodaje...Samo naša ekipa kupila je 10 kamelija a i drugih biljaka...Nadam se da će ova izložba postati tradicionalna i da ćemo i iduće godine uživati u ljepoti cvijeta kamelije....Još moram naglasiti da sam zadovoljna jer je dosta forumašica na moj nagovor krenulo u kupovinu i uzgoj kamelija i da su sada i one kao i ja postale njene štovateljice...
TRIŠA hvala ti na komplimentima za moj javni nastup i na lijepim slikama koje si objavila. Čestitam na kupovini 3 kamelije...Ti si jedna od onih koja je na moj nagovor kupila prvu kameliju i onda nastavila...
NATALY hvala i tebi na lijepoj reportaži....Žao mi je da nisi stigla na vrijeme, ali ipak si došla i provela s nama dio svog slobodnog vremena...
ADMINE za izložbu sam saznala onda kad sam objavila temu..Nadam se da ću iduće godine znati ranije pa možeš staviti u kalendar...Sad će uskoro biti još jedna slična manifestacija u Opatiji. To mi je danas rekla nova predsjednica Opatijske udruge kamelija. Kad saznam termin i dnevni red objaviti ću ...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 00:02
Evo još malo mojih slika koje je uglavnom slikala Blanka, jer sam ja bila zauzeta...
 
Završni radovi na postavljanju postera o HDK prije početka....
 
 
Predsjednik i tajnica društva Darko i Vesna glavni i odgovorni za kamelije u Hrvatskoj...
 
 
Stiže nam i Hamara...
 
 
Ja , publika i kamelije...
 
 
Jedna od velikih kamelija...Baš me zanima da li će naći kupca...Cijena ne piše, ali mora da je paprena....
 
 
Za kraj još jedna moja slika sa kamelijama, slikano jučer kad smo bili sigurni da je sve u redu....
 
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 08:10
Jagoda,  sve je bilo super, vidiš i sama, divno je biti djelom ljubitelja tako predivnog cvijeta kao što je kamelija. A ti si ne samo to, već puno, puno više od toga. Osobno sam sretna što smo zajedno u društvu ljubitelja cvijeća na ovom forumu.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 08:37
Lijepo vas je vidjeti kako se lijepo družite na izložbi,Jagoda vam je sigurno dala dobru poduku iz uzgoja kamelija,pa ona je dama s kamelijama,Ja niti je razmišljam o nabavci kamenija,ipak je to mediteranska biljka,uživat ću u vašima,iako mi je Anaida rekla da ona ima kameliju u svom vrtu,ah da,pa ona i ima mediteranski vrt.Thumbs%20Up
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 17:47
Kao i uvijek do sada, još jedno prekrasno a usto i edukativno druženje. Izbor kamelija je zaista predobar. Ovaj cvijet mi je posebno drag, ali odustajem od njega, uživat ću u vašima. Pretprošle godine jednu kameliju mi je "utopila" susjeda za vrijeme GO, a ni ova preostala nije baš dobro na stubištu.
Čestitke našoj Jagodi.ClapClapClap


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 17:52
čestitam jagoda, predivne kamelije!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2011 u 18:53
Iskreno, žao mi je da nisam bila na izložbi, da sam mogla, došla bih.
 
Bravo Jagoda! Bravo curama koje su bile i fotoreporterkama ( što bi mi bez vasWink)
Svima vama smile141
 
Triša je ovaj put opustošila MBM LOLThumbs%20Up
 
Kamelije već imam a članarinu ću platiti na skupu u Opatiji, koju nadam se neću propustiti.
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 19:16

Jagoda, dali se opet krajem veljače održava Velika izložba kamelija?

Ovdje ništa ne piše...

http://www.hdkamelije.hr/2011/02/24/poziv-na-veliku-izlozbu-kamelija/

Rijeka

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.