Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sajam militarije i antikviteta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sajam militarije i antikviteta

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sajam militarije i antikviteta
    Objavljeno: 04 Listopad 2011 u 09:50
8.10.2011. od 9 -14 u Domu Željezničara (kod željezničkog kolodvora) u Varaždinu održati ce se Sajam militarije i antikviteta.
Ulaz za posjetitelje slobodan, a za izlagače 50 kn
(ako ima zainteresiranih nek se jave na pp).
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2011 u 12:14
Tek sam kasnije primjetila da je ovo za sajmove o biljkama, pa ak tomu nije tu mjesto, može prebačaj!Wink
Evo, održal se i taj sajam-čić, dečki  se već par godina trude napraviti nešto, a moje skromno mišljenje je da odaberu krivo vrijeme i mjesto, al eto, pozitivno je to kaj ne odustaju, pa valjda jednom uspiju otkriti pravu "formulu"!
Izlagalo je 10-tak izlagača, a posjetitelji...ajd...bilo ih je nešto,čak i više nek ovih godina!

Zašto sam stavila to uopće na forum????
Pa, na štandićima sa starinama se da pronaći lijepih posuda koje mogu služit ko ukrasne posude za cvijeće, pa čak i kacige...sjećam se kak me neko zezal da bi u kacigama bilo lijepo vidjet moje cvjeteke!!!Wink

..imam par slikica...aparat me zezal...valjda se na putu do tam prehladil...




























Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2011 u 22:29
Obožavam antikvitete, baš lijepo da si slikala Thumbs%20Up, obično zimi budu na placu na par štandova. Jesi li što tržila? Krasno mi je ono ogledalo Clap
život je more
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 19:51
Bravo za slike volim antikvitete!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 13:40
Oči su mi ispale.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.