Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Chemaco

Web: Cvijet.info
Kategorija: Hobistika - Forum za hobi
Ime foruma: Razmjena i nabavka materijala
Opis foruma: Razmjena i nabavka materijala za decoupage tehniku tj. salvetnu tehniku.
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2446
Datum ispisa: 28 Svibanj 2024 u 22:26
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Chemaco
Objavio: Ninochka
Tema: Chemaco
Datum objave: 14 Studeni 2008 u 23:30
drage moje curice, tete, zene i djevojcice,

na moje veliko iznenadjenje, radionice u chemacou vise ne vodi samo draga nam vesna vec i neka nova zena.

moja preporuka je da ju izbjegavate jer je jedna od svastarki koje ne znaju niti jednu tehniku dobro, dovoljna preporuka joj je da joj nakon vodjenja tecaja u travnom vise nitko nije pokusao doci dva puta na tecaj.

eto...kada se zapisujete za tecaj u chemacou pitajte da li tecaj vodi vesna, kako se ne biste neugodno iznenadile kada vam na sat dodje netko tko nema ni 1/10 znanja koliko vesna, i 1/100 vesnine maste.

zaista lame....sto se tice chemacoa.....buuuu :(



Odgovori:
Objavio: miškopiško
Datum objave: 15 Studeni 2008 u 15:39
šteta...ako je tako kako kažeš, mora im se skrenuti pažnja...to im ruši ugled bez potrebe...


Objavio: lollypop
Datum objave: 16 Studeni 2008 u 16:11
ja do sada nisam imala nikakvih losih iskustava u chemacu, ali moram priznati da su cure u lumosu puno ljubaznije i spremnije na savjet. 


Objavio: ančica
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 07:57

što se tiče kupovanja u lumusu i savjeta tjekom kupnjeThumbs%20Up šta je šta ili kakav efekt, super, a chemacu rade takve babe, kad sam bila prošli tjedan žena traži da li ima posebno ljepilo za papir, prodavačica kaže ne, a ona joj veli možete mi pokazati koje ljepilo da si uzmem jer ima nekoliko, a ona ljutio na policu i tušne joj u ruke ljepiloThumbs%20Down

moram priznat da u chamaco kupjem malo više uzimam u hobyu kod mene,


-------------


Objavio: miškopiško
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 09:08
što se tiče cura u lumosu, potpisujem...fakat su ljubazne da ljubaznije ne mogu bitiThumbs%20Up


Objavio: Ninochka
Datum objave: 17 Studeni 2008 u 12:13
u lumusu nisam kupovala, ali ovo sto rade sada je smijesno.
 
uglavnom tecajevi koji pocinju u 16.30 nisu tecajevi koje vodi vesna!!!! daklem kada se i ako prijavljujete za tecaj pitajte da li je vesnin tecaj, jer ljudi dodju misleci da je vesna a kad tamo neka zena buh.
 
a ljubaznost je odlika samo par djelatnica chemacoa. direktor kao kobac vreba nad svima. u petak ubijan vrijeme navecer jer sam cekala vesnu i hodao je za mnom ko kobac. na kraju sam popidila i otisla gore, jer fakat mi je isao na zifce. da ne govorim da sam pet puta pitala za jednu te istu stvar i na kraju mi je zena koja je kupovala otisla do police i pokazala gdje stoji, a ne prodavacica. ne znam kaj im je doslo, ali ovo je sve samo ne profesionalno i fer ponasanje.


Objavio: Gogs
Datum objave: 22 Studeni 2008 u 18:00
Ja sam prošli tjedan bila prvi puta ne radionici u Chemacu - božićni ukrasi u 10,30 i ne znam tko je vodio, nisam zapamtila ime, ali Lumosove radionice su mi ipak puno bolje.Cure su super, uvijek ljubazne i spremne pomoći svojim savjetima.


Objavio: Ninochka
Datum objave: 22 Studeni 2008 u 22:15
ako je bila plava stalno nasijana zena onda je bila vesna, a ona je zbilja super.

cure u lumosu su za svaku pohvalu, ostavila me bez teksta kad me pustila da kopam po salvetama koje su tek stigle i jos mi rekla javiti cim ih uvede u sustav :)


Objavio: jassi
Datum objave: 22 Studeni 2008 u 22:26
jao kad si bila, ja sam trazila neki papir p asu rekli da cekaju robu iz italije -u lumosu

-------------


Objavio: lollypop
Datum objave: 22 Studeni 2008 u 22:54
rekla mi je cura u lumosu da ce sad ovaj petak koji ide dobiti novu robu. 


Objavio: Ninochka
Datum objave: 23 Studeni 2008 u 15:50
jassi: bila sam u petak 21.11. dobili su tek dio bozicnih salveta, a slijedeci tjedan tj ovaj koji dolazi dobivaju jos puuuuuuno robe i papira.

inace bacih se u trosak i kupila sam prekrasan papir (njihov je kao svila tanak ne onaj debeli kao u chemacu, ovaj dovoljno da predjes preko ljepilom i kao japanske salvete su). ima orhideje gore. za 1920 kupih kutiju drvenu u stupniku u emmezzeti i sada bum si napravila kutiju za lijekove (ima ih svih velicina pa odite pogledati, boju prima super). trenutno sam lijena dovrsiti kutijicu pa sam na sve nanijela samo prvu boju i krakle ;)


Objavio: jassi
Datum objave: 23 Studeni 2008 u 17:57
e u emmerzzeti si di kutije vidjela?

-------------


Objavio: Ninochka
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 09:13
cure iznos nije 1920 ves 19,00 kn :)
 
kak di, pa tam su ti odmah na ulazu, nemres ih fulati. i u katalogu su im. idu ti od malene (cca 12*15 cm tak nekak) do velikih koje su mislim 40*55 cm. (nemam vise papiric s mjerama). smedje su boje (smedja boja je neki premaz pa pusta boju dok ih ne ocistis sredstvom za njegu drveta), no jeftine su i fakat dobre. imaju dvije rupe na kracim dijelovima za rucke. oslikate ih, decoupage, ma kaj vam padne na pamet to drvo bu bilo dobro.


Objavio: jassi
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 10:19
a ja bi to isla vidjetiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ajde s menom ovih danaaaaaaaaaaaaaaaaaa

-------------


Objavio: Ninochka
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 10:46
ajde, dobro budem :) ali iza joba, nemrem prije toga. povedemo i strumfa, kaj ne? :)


Objavio: jassi
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 10:47
neg kak, bez njega ne idem niti pipi

-------------


Objavio: Gogs
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 19:20
U Lumosu dolazi materijal iz Stamperie u srijedu ili četvrtak, provjerila sam prije 5 min. Nazovite ih pa provjerite


Objavio: Ninochka
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 22:47
vec se vidim kak kopam tamo :) jassin strumfic se razbubao pa cu mozda morati i za nju kopati


Objavio: hippy
Datum objave: 25 Studeni 2008 u 08:45
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

vec se vidim kak kopam tamo :) jassin strumfic se razbubao pa cu mozda morati i za nju kopati


...a možda i još za nekoga

-------------


Objavio: Ninochka
Datum objave: 25 Studeni 2008 u 11:56
u srijedu imate raport - nakon tecaja haracim po ducanu :)
 
btw na stranicama chemaco tecajeva osvanuo je slijedeci tekst:
 
Posjetite našu radionicu i zabavite se ukrašavajući kutije, teglice, keramičke ramice, staklene tanjure i još puno toga sa salvetama.
Radionica se održava kod nas u Vukovarskoj 226, traje dva sata, a sve što izradite ostaje vama. Radionice vodi Vesna, već svima dobro poznata majstorica u salvetnoj i decoupage tehnici.
Cijena radionice je 70,00kn u što je uračunat kompletan materijal.
 
mislim iskreno da svatko moze raditi radionice, no nije fer zavaravati ljude napises tko vodi radionice i sve pet. ipak mi volimo nasu vesnu, koja nas ispravlja kad grijesimo i nauci te zaista raditi kako spada nakon sto prodjes njenu radionicu. :) pohvala chemacou na priznatoj gresci ;)



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk